TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • Z
  • »
  • ze henrique e gabriel – o cantor e o peão (com juliano cezar)

Interpret: ze henrique e gabriel - Název: o cantor e o peão (com juliano cezar) 

Písňové texty a překlad: ze henrique e gabriel - o cantor e o peão (com juliano cezar) Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od ze henrique e gabriel! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno z od ze henrique e gabriel a podívejte, jaké další písničky od ze henrique e gabriel máme v našem archívu, např. o cantor e o peão (com juliano cezar).

Původní

Vou cantar e falar de um irmão. Que leva a vida diferente do cantor. Todos conhecem pelo nome de peão. No que ele faz também existe muito amor. Enquanto eu canto ele pega a montaria. Ajeita a sela enquanto eu faço poesia. Acenda o fogo e vem pra perto, companheiro. O companheiro do peão é o violeiro. Se não fosse a minha viola. Se a música não me fizesse bem. Deixaria de ser um cantor, agora. Para ser um peão também. É gostosa a vida de um peão. Amanhecer com a boiada no estradão. Eu vou cantando olhando a lua prateada. Ele lembra a namorada que ficou lá no sertão. É gostoso ver o alazão. Em seu galope levantando poeira do chão. Agarre o boi que eu afino o violão. Conte o caso como foi enquanto eu canto uma canção

překlad

Budu zpívat a mluvit o bratrovi. Který vede jiný život než zpěvák. Všichni ho znají pod jménem peon. V tom, co dělá, je také spousta lásky. Zatímco já zpívám, on bere svého koně zatímco já píšu poezii. Zapal oheň a pojď blíž, kamaráde. Společníkem pěšáka je kytarista. Kdyby nebylo mé kytary. Kdyby mi hudba nedělala dobře. Přestal bych být zpěvákem. Být také rolníkem. Život kovboje je dobrý. Svítání se stády dobytka na silnici. Zpívám si a dívám se na stříbrný měsíc. Vzpomíná na svou přítelkyni, která zůstala v zázemí. Je dobré vidět šťovík Při svém cvalu zvedá prach ze země. Vezmi vola a já naladím kytaru. Řekni mu, jak to bylo, zatímco já zpívám píseň.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com