TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • W
  • »
  • wiz khalifa – what iss hittin’

Interpret: wiz khalifa - Název: what iss hittin' 

Písňové texty a překlad: wiz khalifa - what iss hittin' Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od wiz khalifa! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno w od wiz khalifa a podívejte, jaké další písničky od wiz khalifa máme v našem archívu, např. what iss hittin'.

Původní

Yeah, yeah yeah. bet the money make her backflip. throw another band up then another band, she get ratchet. keep saying that she gotta man. I don't care, Imma walk up to her like "yeahh". oh, what iss hittin, oh what iss hittin for?. ho, what iss hittin?. ho, what iss hittin' for?. ho... what iss hittin' for?. ho, what iss hittin?. ho, what iss hittin' for?. walked up in this bitch like "woow". they like "goddamn", "kid stacking up bands". she's sucking on me. you don't want a broke man. quit rolling with them broke niggas. start riding round with rich niggas. start riding round with a nigga thats rich. lifestyle of my niggas thats rich. got a rolex on my wrist. I ride for my niggas that's it. woo... you rolling round round me. I ain't playin', na lil nigga I ain't playin'. I got niggas in my clique. and they down for anythang. they gon' bang, they gon' bang. they gon' let that choppa rang. fuck what you saying, I ride for my gang. that's all that I am, the world in my hand

překlad

Jo, jo, jo. vsadím se, že peníze, aby ji backflip. hodit další kapelu nahoru, pak další kapela, ona dostat chrastítko. pokračovat říkat, že má chlapa. Je mi to fuk, přijdu k ní jako "yeahh". oh, what iss hittin, oh what iss hittin for?. ho, what iss hittin?. ho, what iss hittin' for?. ho, what iss hittin' for?. ho, what iss hittin' for?. ho, what iss hittin' for?. walked up in this bitch like "woow". a oni jako "sakra", "kluk si skládá kapely". ona mě kouří. nechceš švorc chlapa. přestaň se tahat s těma švorc negrama. začni jezdit s bohatýma negrama. začni jezdit s negrem, kterej je bohatej. životní styl mýho negra, kterej je bohatej. mám na zápěstí rolexky. Jezdím pro svoje negry, to je všechno. woo... ty se kolem mě točíš. Já si nehraju, negře, já si nehraju. Mám negry ve svý partě. a ti jsou ochotný k čemukoliv. budou bouchat, budou bouchat. nechají tu choppu zvonit. seru na to, co říkáš, jezdím pro svou partu. to je všechno, co jsem, svět v mých rukou.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com