TEXTPREKLAD.COM

Interpret: wiz khalifa - Název: jim brown 

Písňové texty a překlad: wiz khalifa - jim brown Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od wiz khalifa! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno w od wiz khalifa a podívejte, jaké další písničky od wiz khalifa máme v našem archívu, např. jim brown.

Původní

Why you with fuckin' with a nigga. if he ain't fuckin' with a real nigga?. why you with fuckin' with a nigga. if he ain't fuckin' with a real nigga?. why you fuckin' with a nigga, huh?. why you fuckin' with a nigga, huh?. why you with fuckin' with a nigga. if he ain't fuckin' with a real nigga when you see him?. why you fuckin' with a nigga when a real nigga. right by there and you tryna leave him?. see him around in the club, see him. buying out the bar, so the hoes tryna meet him. you can talk and make a nigga pay for it (?). you don't fuck the first night with me either. she ain't fuckin' with a real nigga. she ain't never seen a real nigga better (?). told him to me he a little nigga. he a little nigga, told me to (?) nigga. why you with fuckin' with a nigga. if he ain't fuckin' with a real nigga?. why you fuckin' with a nigga, huh?. why you fuckin' with a nigga, huh?. why you fuckin' with the nigga. if he ain't comin' from the right hood?. and why you fuckin' with the nigga. if he ain't ballin' like his ass should?. why you fuckin' with a nigga if you. know the nigga money ain't good?. why you fuckin' with a nigga, huh?. why you fuckin' with a nigga, huh?. I ain't fuckin' with the niggas. nope, I ain't fuckin' with the niggas. I ain't fuckin' with the niggas. king of the dope? No!. damn. why you fuckin' with those niggas. everyday when they ain't got no shit?. why you fuckin' with them niggas?. I been 'em all, I can tell them niggas ain't lit long

překlad

Proč si to rozdáváš s negrem, když si to rozdává s opravdovým negrem? Proč si to rozdáváš s negrem, když si to rozdává s opravdovým negrem? Proč si to rozdáváš s negrem, co? Proč si to rozdáváš s negrem, co? Proč si to rozdáváš s negrem, když si to rozdává s opravdovým negrem, když ho vidíš?. proč šukáš s negrem, když je pravej negr. přímo u něj a ty se ho snažíš opustit?. vidíš ho v klubu, vidíš ho. vykupuješ bar, takže se s ním šlapky snaží seznámit. můžeš mluvit a donutit negra, aby za to zaplatil (?). se mnou taky nešukáš první noc. Nešuká s opravdovým negrem. nikdy neviděla lepšího negra (?). řekl mi, že je to malej negr. je to malej negr, řekl mi (?) negr. proč šukáš s negrem. když nešuká s opravdovým negrem? proč šukáš s negrem, co? proč šukáš s negrem, co?Proč s ním šukáš, když nepochází ze správný čtvrti? A proč s ním šukáš, když nehraje, jak by měl? Proč s ním šukáš, když víš, že ty prachy nejsou dobrý? Proč s ním šukáš, co? Proč s ním šukáš, co? Proč s ním šukáš? Já s negry nesouložím. ne, já s negry nesouložím. Já se s negry neseru. král drog? Ne! Sakra. Proč se s těma negrama sereš. každej den, když nemaj ani hovno? Proč se s nima sereš?. Já jsem je všechny zažil, můžu říct, že ti negři dlouho nesvítí.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com