TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • W
  • »
  • wilco – when you wake up feeling old

Interpret: wilco - Název: when you wake up feeling old 

Písňové texty a překlad: wilco - when you wake up feeling old Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od wilco! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno w od wilco a podívejte, jaké další písničky od wilco máme v našem archívu, např. when you wake up feeling old.

Původní

When you wake up. Feelin old. At this piano filled with souls. Some strange purse. Stuffed nervous with gold. Can you be where you want to be?. Walk down any street. You can find. Look at any clock telling time. Sing some strange verse. From some strange song of vines. And youll be where you want to be. I know I can't sing. Until she brings the song to life. And I blend with kings. Id never change a thing. Who knows anything. I don't know. There are so many things. I must leave alone. Some strange person is calling you their home. Can you be where you want to be?. Can you be. Where you want to be?. Can you be. Where you want to be?. Can you be. Where you want to be?.

překlad

Po probuzení. Cítím se starý. U tohoto klavíru plného duší. Nějaká podivná peněženka. Nervózně napěchovaná zlatem. Můžeš být tam, kde chceš být? Projít se po kterékoli ulici. Najdeš. Podívej se na jakékoliv hodiny, které ukazují čas. Zazpívej si nějaký podivný verš. Z nějaké podivné písně o vinné révě. A budeš tam, kde chceš být. Vím, že neumím zpívat. Dokud ta píseň neožije. A já splynu s králi. Nikdy bych nic nezměnil. Kdo něco umí. Já nevím. Je tolik věcí. Musím to nechat být. Nějaký cizí člověk tě nazývá svým domovem. Můžeš být tam, kde chceš být?. Můžeš být. Kde chceš být? Můžeš být. Kde chceš být? Můžete být. Kde chcete být?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com