TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • W
  • »
  • warren zevon – searching for a heart

Interpret: warren zevon - Název: searching for a heart 

Písňové texty a překlad: warren zevon - searching for a heart Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od warren zevon! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno w od warren zevon a podívejte, jaké další písničky od warren zevon máme v našem archívu, např. searching for a heart.

Původní

written by Warren Zevon 1991. Donna Dijon Music Publications/Zevon Music BMI. Darkness in the morning. Shadows on the land. Certain individuals. Aren't sticking with the plan. And I'm searching for a heart. Searching everyone. They say love conquers all. You can't start it like a car. You can't stop it with a gun. Leaving in the evening. Traveling at night. Staying inconspicuous. I'm staying out of sight. And I'm searching for a heart. Searching everyone. They say love conquers all. You can't start it like a car. You can't stop it with a gun. They tell me love requires a little standing in line. And I've been waiting for you, lover, for a long, long time. I've been pacing the floor. I've been watching the door. Meanwhile I'll keep searching for a heart. Searching high and low for you. Trying to track you down. Certain individuals. Have finally come around. And I'm searching for a heart. Searching everyone. They say love conquers all. You can't start it like a car. You can't stop it with a gun. They tell me love requires a little standing in line. And I've been waiting for you, lover, for a long, long time. I've been pacing the floor I've been watching the door. Meanwhile I'll keep searching for a heart. Searching everyone. They say love conquers all. You can't start it like a car.

překlad

napsal Warren Zevon 1991. Donna Dijon Music Publications/Zevon Music BMI. Temnota v ranních hodinách. Stíny na zemi. Jistí jedinci. Nedrží se plánu. A já hledám srdce. Pátrám po všech. Říká se, že láska zvítězí nad vším. Nemůžeš ji nastartovat jako auto. Nemůžeš ji zastavit pistolí. Odjíždím večer. Cestování v noci. Zůstat nenápadný. Zůstávám mimo dohled. A hledám srdce. Hledám každého. Říká se, že láska zvítězí nad vším. Nemůžeš ji nastartovat jako auto. A pistolí ji nezastavíš. Říkají mi, že láska vyžaduje trochu stát ve frontě. A já na tebe čekám, miláčku, už dlouho, dlouho. Přešlapovala jsem na místě. Sledoval jsem dveře. Zatím budu dál hledat srdce. Hledat tě vysoko a nízko. Snažím se tě vystopovat. Určité osoby. Konečně se vzpamatovaly. A já hledám srdce. Pátrám po všech. Říká se, že láska zvítězí nad vším. Nemůžeš ji nastartovat jako auto. A pistolí ji nezastavíš. Říkají mi, že láska vyžaduje trochu stát ve frontě. A já na tebe čekám, miláčku, už dlouho, dlouho. Chodil jsem po podlaze, sledoval jsem dveře. Zatím budu dál hledat srdce. Hledat všechny. Říká se, že láska zvítězí nad vším. Nemůžeš ji nastartovat jako auto.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com