TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • W
  • »
  • walk the moon – work this body

Interpret: walk the moon - Název: work this body 

Písňové texty a překlad: walk the moon - work this body Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od walk the moon! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno w od walk the moon a podívejte, jaké další písničky od walk the moon máme v našem archívu, např. work this body.

Původní

It was a strange place and a tender age. I was just a babe in school. Saw them roll their eyes at me every time that. I thought that I was cool. Well God knows I was no chosen one. That just wasn't my prime. Yeah it's just a matter of time, honey. It's just a matter of time. And I will work this body. I will burn this flame. Oh in the dead of night and in the pouring rain. Yeah I'm a workaholic and I swear, I swear. Yeah one day I will beat you fair and square. Show me what you got. Work this body on the floor. Who do you think you are?. C'mon meet me on the court. Que ferais-tu?. Putain, Je ne sais pas!. It ain't no matter of “if” honey. It's just a matter of “when”. Oh, some Sunday when it's my face in the newspaper again. All the rag magazines, black limosines. They'll be getting in line. Yeah it's just a matter of time, honey. It's just a matter of time. And I will work this body. I will burn this flame. Oh in the dead of night and in the pouring rain. Yeah I'm a workaholic and I swear, I swear. Yeah one day I will beat you fair and square. Show me what you got. Work this body on the floor. Just who do you think you are?. C'mon meet me on the court. Que ferais-tu?. Putain, Je ne sais pas!. Ne vien pas pleurer vers moi. And I will work this body. I will burn this flame. Oh in the dead of night and in the pouring rain. Yeah I'm a workaholic and I swear, I swear. Yeah one day I will beat you fair and square

překlad

Bylo to zvláštní místo a útlý věk. Byl jsem ještě dítě ve škole. Viděl jsem, jak na mě pokaždé vykulili oči, že. Myslela jsem si, že jsem v pohodě. Bůh ví, že jsem nebyla žádná vyvolená. To prostě nebylo v mých nejlepších letech. Jo, je to jen otázka času, zlato. Je to jen otázka času. A já budu pracovat na tomhle těle. Zapálím tenhle plamen. A to i uprostřed noci a v lijáku. Jo, jsem workoholik a přísahám, přísahám. Jo, jednoho dne tě porazím na férovku. Ukaž mi, co v tobě je. Zpracuj tohle tělo na podlaze. Kdo si myslíš, že jsi? Tak pojď, sejdeme se na hřišti. Que ferais-tu? Putain, Je ne sais pas!. To není otázka "jestli", zlato. Je to jen otázka "kdy". Někdy v neděli, až bude můj obličej zase v novinách. Všechny hadrové časopisy, černé limuzíny. Budou stát ve frontě. Jo, je to jen otázka času, zlato. Je to jen otázka času. A já budu pracovat na tomhle těle. Já tenhle plamen spálím. Oh, uprostřed noci a v lijáku. Jo, jsem workoholik a přísahám, přísahám. Jo, jednoho dne tě porazím na férovku. Ukaž mi, co v tobě je. Zpracuj tohle tělo na podlaze. Kdo si myslíš, že jsi? Tak pojď, sejdeme se na hřišti. Que ferais-tu? Putain, Je ne sais pas!. Ne vien pas pleurer vers moi. A já budu pracovat na tomto těle. Spálím tento plamen. V noci a v dešti. Jo, jsem workoholik a přísahám, přísahám. Jo, jednoho dne tě porazím na férovku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com