TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • W
  • »
  • walk the moon – tiger teeth

Interpret: walk the moon - Název: tiger teeth 

Písňové texty a překlad: walk the moon - tiger teeth Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od walk the moon! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno w od walk the moon a podívejte, jaké další písničky od walk the moon máme v našem archívu, např. tiger teeth.

Původní

Give in, give in. I want you back. One heart, one too many to stomach. Love bites so deep, and we got tiger teeth. If you come around, if you come around again. You better not come in, you better stay outside. Cause I can't hold my ground. I can't hold my ground, I can't. Not if you look me in, you look me in the eyes. A tiger in my heart again. When you swallow someone whole. you are bound to choke. Well, I guess we can never be friends. I ate you up the day we first spoke. Give in, give in. I want you back. One heart, one too many to stomach. Love bites so deep, and we got tiger teeth. Give in, give in. I want you back. Keep count, one too many to stomach. Love bites so deep (and we got tiger teeth). Don't you call me on the telephone. Don't make plans with my friends. I think that it's best if you leave me alone. When I'm with you I just want to play pretend. Well, tiger in our hearts again. When you swallow someone whole. you are bound to choke. Well, I guess we can never be friends. I ate you up the day we first spoke. Give in, give in. I want you back. One heart, one too many to stomach. Love bites so deep, and we got tiger teeth. Give in, give in. I want you back. Keep count, one too many to stomach. Love bites so deep, and we got tiger teeth. If you only take one step closer. I could reach the zipper on your dress. We're leaning out over the water. And we're holding our breath. Well, tiger in our hearts again. When you swallow someone whole. you are bound to choke. Well, I guess we can never be friends. I ate you up the day we first spoke. Give in, give in. I want you back. One heart, one too many to stomach. Love bites so deep, and we got tiger teeth. Give in, give in. I want you back. Keep count, one too many to stomach. Love bites so deep, and we got tiger teeth. Love bites so deep (and we got tiger teeth)

překlad

Vzdejte se, vzdejte se. Chci tě zpátky. Jedno srdce, jedno příliš mnoho na to, aby se dalo strávit. Láska kouše tak hluboko a my máme tygří zuby. Jestli se vrátíš, jestli se vrátíš. Radši nechoď dovnitř, radši zůstaň venku. Protože já se neudržím. Nemůžu se udržet, nemůžu. Ne, když se mi podíváš dovnitř, když se mi podíváš do očí. Zase tygr v mém srdci. Když někoho spolkneš celého. musíš se udusit. Tak to asi nikdy nemůžeme být přátelé. Snědl jsem tě v den, kdy jsme spolu poprvé mluvili. Vzdej se, vzdej se. Chci tě zpátky. Jedno srdce, jedno příliš mnoho na to, aby se dalo strávit. Láska kouše tak hluboko a my máme tygří zuby. Vzdej se, vzdej se. Chci tě zpátky. Počítej dál, jedno je příliš mnoho, než abys ho unesl. Láska kouše tak hluboko (a máme tygří zuby). Nevolej mi po telefonu. Nedělej si plány s mými přáteli. Myslím, že bude nejlepší, když mě necháš na pokoji. Když jsem s tebou, chci si jen hrát. No, zase tygr v našich srdcích. Když někoho spolkneš celého. určitě se udusíš. No, myslím, že nikdy nemůžeme být přátelé. Snědl jsem tě v den, kdy jsme spolu poprvé mluvili. Vzdej se, vzdej se. Chci tě zpátky. Jedno srdce, jedno příliš mnoho na to, aby se dalo strávit. Láska kouše tak hluboko a my máme tygří zuby. Vzdej se, vzdej se. Chci tě zpátky. Počítej dál, jedno je příliš mnoho, než abys ho unesl. Láska kouše tak hluboko, a my máme tygří zuby. Když uděláš jen jeden krok blíž. Dosáhl bych na zip tvých šatů. Nakláníme se nad vodu. A zadržujeme dech. No, zase tygr v našich srdcích. Když někoho spolkneš celého. určitě se udusíš. No, myslím, že nikdy nemůžeme být přátelé. Snědl jsem tě v den, kdy jsme spolu poprvé mluvili. Vzdej se, vzdej se. Chci tě zpátky. Jedno srdce, jedno příliš mnoho na to, aby se dalo strávit. Láska kouše tak hluboko a my máme tygří zuby. Vzdej se, vzdej se. Chci tě zpátky. Počítej dál, jedno je příliš mnoho, než abys ho unesl. Láska kouše tak hluboko, a my máme tygří zuby. Láska kouše tak hluboko (a my máme tygří zuby).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com