TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • V
  • »
  • van morrison – sack o’woe

Interpret: van morrison - Název: sack o'woe 

Písňové texty a překlad: van morrison - sack o'woe Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od van morrison! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno v od van morrison a podívejte, jaké další písničky od van morrison máme v našem archívu, např. sack o'woe.

Původní

Always screaming cause I'm suffering so. Life's done never such a terrible blow. Thing I'm in is just a sack o'woe. Misery company and I'm feeling low. Trouble follows me wherever I go. Thing I'm in is just a sack o'woe. Trouble one thing I understand. Seems to be a part of me. Misery and me go hand in hand. Never ever let me be. Sure as I'm born one thing I know. Thing I'm in is just a sack o'woe. Repeat first and second verse.

překlad

Vždycky křičím, protože tak trpím. Život mi nikdy neudělal tak strašnou ránu. To, v čem se nacházím, je jen pytel neštěstí. Misery company and I'm feeling low. Problémy mě pronásledují, kamkoli jdu. To, v čem jsem, je jen pytel smutku. Problémům rozumím jen v jedné věci. Zdá se, že je mou součástí. Bída a já jdeme ruku v ruce. Nikdy mě nenechají být. Jistý jsem si tím, že se narodím, jednu věc vím. To, v čem jsem, je jen pytel neštěstí. Opakujte první a druhou sloku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com