TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • V
  • »
  • van morrison – don’t worry about a thing

Interpret: van morrison - Název: don't worry about a thing 

Písňové texty a překlad: van morrison - don't worry about a thing Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od van morrison! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno v od van morrison a podívejte, jaké další písničky od van morrison máme v našem archívu, např. don't worry about a thing.

Původní

If this life is driving you to drink. Sitting round what's the use what to think. Well I've got some consolation. Give it to you if I might. You know I don't worry about a thing because. Nothing's gonna turn out right. Well this world's just one big troubled spot. Some have plenty, some have not. I've used to be troubled but. I finally saw the light. Now I don't worry about a thing because I know. Nothing's gonna be alright. You spend your time trying to be the big winner. The minute you'll get fat somebody else will get thinner. There's always somebody messing with dynamite. You know I don't worry about a thing because I know. Nothing's gonna turn out right.

překlad

Pokud tě tento život nutí pít. Sedět kolem, co má smysl, co si myslet. Mám pro tebe útěchu. Dám ti ji, jestli můžu. Víš, že si s ničím nedělám starosti, protože. Nic nedopadne dobře. No, tenhle svět je jen jedno velké neklidné místo. Někdo má dostatek, někdo ne. Dřív jsem se trápil, ale. Konečně jsem uviděl světlo. Teď už se ničeho nebojím, protože vím. Nic nebude v pořádku. Člověk tráví čas tím, že se snaží být velkým vítězem. Ve chvíli, kdy ztloustneš, někdo jiný zhubne. Vždycky se najde někdo, kdo si zahrává s dynamitem. Víš, že si s ničím nedělám starosti, protože to vím. Nic nedopadne dobře.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com