TEXTPREKLAD.COM

Interpret: train - Název: should we believe 

Písňové texty a překlad: train - should we believe Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od train! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno t od train a podívejte, jaké další písničky od train máme v našem archívu, např. should we believe.

Původní

Let's blame it on something else. Blame ir on the architects, the full moon. Anything but ourselves. How else we gonna get through the night. Cuz you're never wrong. and I'm not strong enough to tell. you what I'm thinking. Sometimes. it's not enough to be right. These times are never easy. Should we believe?. Should we believe in. I don't care which road we take. If it leads me back to you. If you could see what I'm feeling. I just want my best friend back again. Should we believe?. I can hear you down the hall. There's no more numbers left call now. It's me you need to talk to. I used to be the one on the other line. Until I traded in that friend of mine. For a kiss that led to love. and love has led to this. Should we believe?. Should we believe in. I don't care which road we take. If it leads me back to you. If you could see what I'm feeling. I just want my best friend back again. Should we believe?. Should we believe?. Sometimes it's not enough to be right. These times are never easy. Should we believe?. Should we believe in. I don't care which road we take. If it leads me back to you. If you could see what I'm feeling. I just want my best friend back again. I just want my best friend back again. Shouls we believe?. Blame it on something else. anything but ourselves. Créditos: Amanda J.

překlad

Svádějme to na něco jiného. Obviňujme architekty, úplněk. Cokoli, jen ne sebe. Jak jinak bychom přečkali noc. Protože ty se nikdy nemýlíš. a já nejsem dost silný na to, abych ti řekl, co si myslím. Někdy. nestačí mít pravdu. Tyhle časy nejsou nikdy snadné. Měli bychom věřit? Měli bychom věřit. Je mi jedno, kterou cestou se vydáme. Pokud mě dovede zpátky k tobě. Kdybys viděl, co cítím. Chci jen, aby se můj nejlepší přítel vrátil. Měli bychom věřit? Slyším tě na chodbě. Teď už nezbývají žádná další čísla. To jsem já, s kým musíš mluvit. Na druhé lince jsem bývala já. Dokud jsem nevyměnil toho svého přítele. Za polibek, který vedl k lásce. a láska vedla k tomuhle. Měli bychom tomu věřit? Měli bychom věřit. Je mi jedno, kterou cestou se vydáme. Pokud mě dovede zpátky k tobě. Kdybys viděl, co cítím. Chci jen, aby se můj nejlepší přítel vrátil. Měli bychom věřit? Měli bychom věřit? Někdy nestačí mít pravdu. Tyhle časy nejsou nikdy snadné. Měli bychom věřit? Měli bychom věřit v. Je mi jedno, kterou cestou se vydáme. Pokud mě dovede zpátky k tobě. Kdybys viděl, co cítím. Chci jen, aby se můj nejlepší přítel vrátil. Chci jen, aby se můj nejlepší přítel vrátil. Měli bychom věřit? Svádět to na něco jiného. na cokoli, jen ne na sebe. Créditos: Amanda J.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com