TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • T
  • »
  • the who – shakin’ all over

Interpret: the who - Název: shakin' all over 

Písňové texty a překlad: the who - shakin' all over Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od the who! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno t od the who a podívejte, jaké další písničky od the who máme v našem archívu, např. shakin' all over.

Původní

When you move in right up close to me. That's when I get the shakes all over me. Quivers down my backbone. I got the shakes in the knee bones. Shivers down my thigh bones. Like I'm. Shakin' all over. That's what happens when you say goodnight to me. Bring this feeling all inside of me. Quivers down my backbone. I got the shakes in the knee bones. Shivers in the thigh bones. Like I'm. Shakin' all over. . .

překlad

Když se nastěhuješ těsně ke mně. Tehdy se celá třesu. Chvěje se mi páteř. Třesou se mi kolenní kosti. Chvějí se mi stehenní kosti. Jako bych byl. Třesu se po celém těle. To se stává, když mi dáváš dobrou noc. Přináší ten pocit celý ve mně. Chvění po páteři. Třesou se mi kolenní kosti. Chvění ve stehenních kostech. Jako bych byl. Třesu se po celém těle. . .

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com