TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • T
  • »
  • the vaccines – minimal affection

Interpret: the vaccines - Název: minimal affection 

Písňové texty a překlad: the vaccines - minimal affection Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od the vaccines! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno t od the vaccines a podívejte, jaké další písničky od the vaccines máme v našem archívu, např. minimal affection.

Původní

In a world of minimal affection. Can you give yourself in a word. To a girl with a washed-out complexion. She's a mutual friend of mine. Anyone, anyone, anyone, anyone, anyone?. Is there anyone there?. You forget how to make a connection. And you've wanted one for so long. Moving on. You don't have a lot in common. When the world. If you don't even know my name. What is life if not for affection. Felt invisible, took too hard. Feddin' up in distraction. Is if everyone went away. Anyone, anyone, anyone, anyone, anyone?. Is there anyone there?. Fall back and into the quiet. Where I've wanted you for so long. Moving on. When you don't have a lot in common. When the world. If you don't even know my name. How am I supposed to hear you calling. If I can't hear a word you say?. How am I supposed to hear you calling. If I can't hear a word you say?. Moving on. You don't have a lot in common. When the world. If you don't even know my name. How am I supposed to hear you calling. If I can't hear a word you say?. How am I supposed to hear you calling. If I can't hear a word you say?

překlad

Ve světě minimálního citu. Dokážete se vyjádřit jedním slovem. Dívce s vymytou pletí. Je to moje společná kamarádka. Kdokoli, kdokoli, kdokoli, kdokoli, kdokoli, kdokoli. Je tam někdo? Zapomínáš, jak navázat spojení. A přitom jsi po něm tak dlouho toužil. Jdeme dál. Nemáte toho moc společného. Když svět. Když ani neznáš moje jméno. Co je to za život, když ne náklonnost. Cítil se neviditelný, vzal si příliš těžké. Sytit se roztržitostí. Je, kdyby všichni odešli. Kdokoli, kdokoli, kdokoli, kdokoli, kdokoli, kdokoli. Je tam někdo? Pád zpět a do ticha. Tam, kde jsem tě tak dlouho chtěl mít. Jdeme dál. Když nemáte mnoho společného. Když svět. Když ani neznáš mé jméno. Jak tě mám slyšet volat. Když neslyším ani slovo, co říkáš. Jak tě mám slyšet volat. Když neslyším ani slovo, co říkáš? Jdeme dál. Nemáte toho moc společného. Když svět. Když ani neznáš moje jméno. Jak tě mám slyšet volat. Když neslyším ani slovo, co říkáš? Jak tě mám slyšet volat. Když neslyším ani slovo, které říkáš?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com