TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • T
  • »
  • the rolling stones – this place is empty

Interpret: the rolling stones - Název: this place is empty 

Písňové texty a překlad: the rolling stones - this place is empty Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od the rolling stones! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno t od the rolling stones a podívejte, jaké další písničky od the rolling stones máme v našem archívu, např. this place is empty.

Původní

THIS PLACE IS EMPTY. (M. Jagger/K. Richards). Walk right in, sit on down. And make yourself at home. Come on baby, you're just like me. And you hate to be alone. It's funny how things go around. It's crazy but it's true. This place is empty, oh so empty. It's empty without you. Come on, bare your breasts. And make me feel at home. You and me we're just like all the rest. And we don't want to be alone. It's funny how things go around. But go around they do. This place is empty, empty. So empty without you. It's empty without you. Come on, simmer down. And treat me sweet and cool. At least by now you have learned. How to love a fool. It's funny how things turn around. It's crazy but it's true. This place is empty, so empty. So empty without you

překlad

TOTO MÍSTO JE PRÁZDNÉ. (M. Jagger/K. Richards). Vejděte dovnitř a posaďte se. A chovejte se jako doma. No tak, zlato, jsi jako já. A nesnášíš být sám. Je to zvláštní, jak se věci točí kolem. Je to šílené, ale je to pravda. Tohle místo je prázdné, tak prázdné. Bez tebe je prázdné. No tak, odhal prsa. A ať se cítím jako doma. Ty a já jsme stejní jako všichni ostatní. A nechceme být sami. Je zvláštní, jak se věci točí kolem. Ale jde to kolem nich. Tohle místo je prázdné, prázdné. Tak prázdné bez tebe. Bez tebe je prázdné. No tak, uklidni se. A chovej se ke mně sladce a chladně. Aspoň ses to už naučil. Jak milovat blázna. Je zvláštní, jak se věci obracejí. Je to šílené, ale je to pravda. Tohle místo je prázdné, tak prázdné. Tak prázdné bez tebe.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com