TEXTPREKLAD.COM

Interpret: the kooks - Název: lonely cat 

Písňové texty a překlad: the kooks - lonely cat Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od the kooks! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno t od the kooks a podívejte, jaké další písničky od the kooks máme v našem archívu, např. lonely cat.

Původní

Life is simple if you've got faith, oh yeah. You don't have to choose. But I don't got numb today. Life was easy yester year oh yeah. I didn't have to move. But I never even got to know you. So baby carry on in charge. Because im a full grown lonely cat. In the world. Without you beating by myside. Out of the dark get your uncorrupted air. And into the light you you need not prepare. Because I know you'll keep on travelling. Till you make your way back home. I'll try to take care of your home. Patch my life up with cellotape. It doesn't feel so safe. But all the same I don't have to choose. How sad baby is that. Yeah im a full grown lonely cat. In the world. Without you beating by myside. And out of the dark get you uncorrupted air. And into the light you, you need not prepare. Because I know you'll keep on travelling. Till you find your way back home. I'll try to take care of your home

překlad

Život je jednoduchý, když máš víru, ach jo. Nemusíš si vybírat. Ale já dneska nejsem otupělý. Život byl včera snadný, ach jo. Nemusel jsem se stěhovat. Ale já tě ani nepoznal. Tak baby pokračuj ve vedení. Protože jsem dospělá osamělá kočka. Na světě. Bez tebe, který tluče vedle mě. Z temnoty si vezmi svůj nezkažený vzduch. A do světla tě připravovat nemusím. Protože vím, že budeš cestovat dál. Dokud se nevrátíš domů. Pokusím se postarat o tvůj domov. Zalepit svůj život celtovou páskou. Necítím se tak bezpečně. Ale přesto si nemusím vybírat. Jak smutné je to dítě. Jo, jsem dospělá osamělá kočka. Na světě. Bez tebe, co tlučeš vedle mě. A ze tmy tě dostat nezkažený vzduch. A do světla tě, nemusíš připravovat. Protože vím, že budeš cestovat dál. Dokud nenajdeš cestu zpátky domů. Pokusím se postarat o tvůj domov.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com