TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • S
  • »
  • stereophonics – plastic california

Interpret: stereophonics - Název: plastic california 

Písňové texty a překlad: stereophonics - plastic california Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od stereophonics! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno s od stereophonics a podívejte, jaké další písničky od stereophonics máme v našem archívu, např. plastic california.

Původní

Plastic California,. Looks like Blackpool,. Outta date.. Some love, some hate.. It's all your competition,. It's not my occupation, true.. But it's what you do.. Some love, some hate.. Some love, some hate.. I like pink architecture,. Flip back my red strip deck chair, prove.. We got nothing to prove.. Gin stroke amnesia problems,. Over hearing talk of Hollywood,. We wish we could, ya should.. Some love and some hate.. Some love and some hate.. It's a beautiful place for nature,. And all the beautiful people make it true.. But you look as good as you.. Some love and some hate.. Some love and some hate.. Makes me feel great.. Makes me feel great.. I feel new,. D'ya feel new? ha, ha!. D'ya feel new? ha, ha!. D'ya feel new? ha, ha!

překlad

Plastové California,. Vypadá jako Blackpool,. Outta date.. Někdo miluje, někdo nenávidí.. Je to všechno vaše konkurence. Není to moje zaměstnání, pravda... Ale je to to, co děláš... Někdo miluje, někdo nenávidí.. Někdo miluje, někdo nenávidí.. Mám rád růžovou architekturu. Překlopte si mé červené lehátko, dokažte.. Nemáme co dokazovat.. Problémy s amnézií po džinové mrtvici,. Přeslechnout řeči o Hollywoodu,. Kéž bychom mohli, měli bychom.. Někteří milují a někteří nenávidí.. Někteří milují a někteří nenávidí.. Je to krásné místo pro přírodu,. A všichni ti krásní lidé ji dělají pravdivou... Ale ty vypadáš stejně dobře jako ty.. Někteří milují a někteří nenávidí.. Někteří milují a někteří nenávidí.. Cítím se skvěle.. Cítím se skvěle.. Cítím se jako nová. Cítíte se nově? ha, ha!. Cítíš se nově? ha, ha!. Cítíte se nově? ha, ha!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com