TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • S
  • »
  • sonic youth – creme brulee

Interpret: sonic youth - Název: creme brulee 

Písňové texty a překlad: sonic youth - creme brulee Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od sonic youth! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno s od sonic youth a podívejte, jaké další písničky od sonic youth máme v našem archívu, např. creme brulee.

Původní

[Kim]. aaaaaaaaaaoooow. whoooow. ha. ha. riding down the road it nearly struck me blind. you and me are burning in the summertime. let's go find some shady ground. gotta get rid of that king hell throng. you and me are burning in the summertime. you and me are burning in the summertime. scrape, scrape, scrapin' melted cheese. say I love you, later please. you and me are burning in the summertime. you and me are burning in the summertime. dark spots floating in front of my eyes. mum said she turned it and squattin' flies. you and me are burning in the summertime. you and me are burning in the summertime. last night I dreamed I kissed Neil Young. if I was a boy I guess it would be fun. you and me are burning in the summertime. you and me are burning in the summertime. don't you know a city where the horses grow?. green malls hanging chillin' crows. you and me are burning in the summertime. you and me are burning in the summertime. I said it before and I'll say it again:. "I'm so happy we're just friends".

překlad

[Kim]. aaaaaaaaaaoooow. whoooow. ha. ha. při jízdě po silnici mě málem trefil šlak. ty a já hoříme v létě. pojďme najít nějakou stinnou půdu. musíme se zbavit toho pekelného krále. ty a já hoříme v létě. ty a já hoříme v létě. škrábej, škrábej, škrábej roztavený sýr. řekni, že tě miluju, později, prosím. ty a já hoříme v létě. ty a já hoříme v létě. před očima mi plují tmavé skvrny. Máma říkala, že to otočila a dřepí mouchy. ty a já hoříme v létě. ty a já hoříme v létě. včera v noci se mi zdálo, že jsem políbil Neila Younga. kdybych byl kluk, asi by to byla sranda. ty a já hoříme v létě. ty a já hoříme v létě. neznáš město, kde rostou koně? zelené obchoďáky, kde visí chladné vrány. ty a já hoříme v létě. ty a já hoříme v létě. ty a já hoříme v létě. Už jsem to říkal a řeknu to znovu:. "Jsem tak šťastná, že jsme jen přátelé".

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com