TEXTPREKLAD.COM

Interpret: snow patrol - Název: safety 

Písňové texty a překlad: snow patrol - safety Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od snow patrol! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno s od snow patrol a podívejte, jaké další písničky od snow patrol máme v našem archívu, např. safety.

Původní

I hold back for a second or two. Then I go down on you. It's so sore. Sore like the sweetest thing. When I go down on you. And all I have is so sweet, so sweet. How could I have know that you wanted me. You were just too beautiful. Now it seems. That I'll never get a second chance. Like what I hold is a curse. And all I have is so sweet, so sweet

překlad

Na vteřinu nebo dvě se zarazím. Pak se na tebe vrhnu. Je to tak bolestivé. Bolestivá jako ta nejsladší věc. Když se na tebe vrhnu. A všechno, co mám, je tak sladké, tak sladké. Jak jsem mohl vědět, že mě chceš. Byla jsi prostě příliš krásná. Teď se to zdá. Že už nikdy nedostanu druhou šanci. Jako by to, co držím, bylo prokletí. A všechno, co mám, je tak sladké, tak sladké.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com