TEXTPREKLAD.COM

Interpret: sheryl crow - Název: picture 

Písňové texty a překlad: sheryl crow - picture Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od sheryl crow! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno s od sheryl crow a podívejte, jaké další písničky od sheryl crow máme v našem archívu, např. picture.

Původní

[Kid Rock]. Livin' my life in a slow hell. Different girl every night at the hotel. I ain't seen the sun shine in 3 damn days. Been fuelin' up on cocaine and whisky. Wish I had a good girl to miss me. Lord I wonder if I'll ever change my ways. I put your picture away. Sat down and cried today. I can't look at you while I'm lyin' next to her. I put your picture away, sat down and cried today. I can't look at you, while I'm lyin next to her. [Sherly Crow]. I called you last night in the hotel. Everyone knows but they wont tell. But their half hearted smiles tell me. Somethin' just ain't right. I been waitin' on you for a long time. Fuelin' up on heartaches and cheap wine. I ain't heard from you in 3 damn nights. I put your picture away. I wonder where you been. I can't look at you while I'm lyin' next to him. I put your picture away. I wonder where you been. I can't look at you while I'm lyin' next to him. I saw ya yesterday with an old friend. [Kid Rock]. It was the same ole same "how have you been". [Both]. Since you been gone my worlds been dark & grey. [Kid Rock]. You reminded me of brighter days. [Sheryl Crow]. I hoped you were comin' home to stay. I was headed to church. [Kid Rock]. I was off to drink you away. [Both]. I thought about you for a long time. Can't seem to get you off my mind. I can't understand why we're living life this way. I found your picture today. I swear I'll change my ways. I just called to say I want you to come back home. I found your picture today. I swear I'll change my ways. I just called to say I want you to come back home. I just called to say, I love you come back home.

překlad

[Kid Rock]. Žiju svůj život v pomalém pekle. Každou noc v hotelu jiná holka. Už tři dny jsem neviděl svítit slunce. Užívám kokain a whisky. Kéž bych měl dobrou holku, která by mě postrádala. Bože, zajímalo by mě, jestli někdy změním své chování. Odložil jsem tvou fotku. Dneska jsem si sedl a brečel. Nemůžu se na tebe dívat, když vedle ní ležím. Odložil jsem tvou fotku, sedl jsem si a dneska jsem plakal. Nemůžu se na tebe dívat, když vedle ní ležím. [Sherly Crow]. Včera večer jsem ti volala do hotelu. Všichni to vědí, ale neřeknou to. Ale jejich polovičaté úsměvy mi to říkají. Něco prostě není v pořádku. Čekám na tebe už dlouho. Tankoval jsem bolestí srdce a levným vínem. Už tři noci jsem o tobě neslyšel. Odložil jsem tvou fotku. Zajímalo by mě, kde jsi byl. Nemůžu se na tebe dívat, když vedle něj ležím. Dala jsem tvou fotku pryč. Zajímalo by mě, kde jsi byl. Nemůžu se na tebe dívat, když vedle něj ležím. Včera jsem tě viděl s jedním starým kamarádem. [Kid Rock]. Bylo to pořád to samé "jak ses měl". [Oba]. Od té doby, co jsi pryč, jsou moje světy temné a šedé. [Kid Rock]. Připomínal jsi mi světlejší dny. [Sheryl Crow]. Doufal jsem, že se vrátíš domů a zůstaneš. Měl jsem namířeno do kostela. [Kid Rock]. Chtěl jsem tě zapít. [Oba]. Dlouho jsem na tebe myslel. Nemůžu tě dostat z hlavy. Nechápu, proč žijeme takový život. Dnes jsem našel tvou fotku. Přísahám, že změním své chování. Právě jsem ti volala, že chci, aby ses vrátil domů. Dnes jsem našla tvou fotku. Přísahám, že změním své chování. Právě jsem ti volala, že chci, aby ses vrátil domů. Právě jsem volal, abych řekl, že tě miluju, vrať se domů.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com