TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • S
  • »
  • sambora richie – you can only get so high

Interpret: sambora richie - Název: you can only get so high 

Písňové texty a překlad: sambora richie - you can only get so high Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od sambora richie! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno s od sambora richie a podívejte, jaké další písničky od sambora richie máme v našem archívu, např. you can only get so high.

Původní

Hard time wake up this morning. Closed the blinds so I can see. First light came without a warning. Hit the sunrise, get the daylight it's out of me. Down seven times alone for breakfast. Chasing down where's last night cloudy memory. Empty bottle preach the gospel. Another shot ain't coming close to saving me. Close to saving me. You can only get so high. Then you got a come down. Twisted in the clouds, just like a kite. Back in just despair up in the sky. Flying in the freehold. Before you know it is your last call. I'll take one more drink and two packs of love. Driving out the demons in the sky. You can only get so high. You can only get so high. Life was one long after party. My welcome was too long of a stay. The guitar sings the same old story. But they leave it out, got the bills of getting paid. You keep yourself 10 second chances. So I ain't quitting I'm just leaving for a while. Ended like some many bad romances. One more picture left before you say goodbye. You can only get so high. Then you got a come down. Twisted in the clouds, just like a kite. Back in just despair up in the sky. Flying in the freehold. Before you know it is your last call. I'll take one more drink and two packs of love. Driving out the demons in the sky. You can only get so high. You can only get so high. Endless limitation that I keep on gettin' back. I guess I stopped by sitting down with me, myself and I. I think it's best to leave my desperation to desire. You can only get so high. Then you got to come down. Twisted in the clouds, just like a kite. Back in despair up in the sky. Flying in the freehold. Before you know it is your last call. I'll take one more drink and two packs of love. You can only get so high. Till your bottle melt a breakdown. You can only hurt so many times. Before the truth falls from the lie. Flying in the freehold. Just before you hit the last one. They only get one more chance and one last goodbye. It took me a lifetime to realize. You can only get so high. You can only get so high. Then you got a come down

překlad

Dnes ráno se těžko probouzím. Zatáhl jsem žaluzie, abych viděl. První světlo přišlo bez varování. Udeřit na východ slunce, dostat denní světlo je ze mě. Sedmkrát dolů sám na snídani. Honba za tím, kde je včerejší noc zamračená vzpomínka. Prázdná láhev káže evangelium. Další rána mě ani zdaleka nezachrání. Close to save me. Můžeš se dostat jen tak vysoko. Pak musíš sestoupit dolů. Zkroucený v mracích, jako drak. Zpátky jen zoufale nahoru na oblohu. Létající ve volné přírodě. Než se naděješ, je to tvůj poslední telefonát. Ještě jeden drink a dva balíčky lásky. Vyhání démony na obloze. Můžeš se dostat jen tak vysoko. Můžeš se dostat jen tak vysoko. Život byl jedna dlouhá afterparty. Mé přivítání bylo příliš dlouhým pobytem. Kytara zpívá stále stejný příběh. Ale vynechávají ji, mají účty dostat zaplaceno. Necháváš si deset druhých šancí. Takže já nekončím, jen na chvíli odcházím. Skončilo to jako několik špatných románků. Ještě jeden obrázek zbývá, než se rozloučíš. Můžeš se dostat jen tak vysoko. Pak tě čeká sestup. Zakroucený v oblacích, stejně jako drak. Zpátky jen zoufale nahoru na oblohu. Létáš ve volné přírodě. Než se naděješ, je to tvůj poslední telefonát. Ještě jeden drink a dva balíčky lásky. Vyhání démony na obloze. Můžeš se dostat jen tak vysoko. Můžeš se dostat jen tak vysoko. Nekonečné omezení, které se mi stále vrací. Myslím, že jsem se zastavil tím, že jsem si sedl sám se sebou, sám se sebou a sám se sebou. Myslím, že je nejlepší nechat své zoufalství touze. Můžeš se dostat jen tak vysoko. Pak musíš sestoupit dolů. Zkroucený v oblacích, stejně jako drak. Zpátky v zoufalství nahoru do nebe. Létat ve volné přírodě. Než se naděješ, je to tvůj poslední telefonát. Ještě jeden drink a dva balíčky lásky. Člověk se může dostat jen tak vysoko. Dokud se tvá láhev neroztaví. Můžeš jen tolikrát ublížit. Než pravda ze lži spadne. Létání ve volné přírodě. Těsně předtím, než se trefíš do posledního. Dostanou už jen jednu šanci a poslední sbohem. Trvalo mi celý život, než jsem si to uvědomil. Můžeš se dostat jen tak vysoko. You can only get so high. Pak musíš sestoupit dolů.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com