TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • R
  • »
  • rick astley – i’ll be fine

Interpret: rick astley - Název: i'll be fine 

Písňové texty a překlad: rick astley - i'll be fine Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od rick astley! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno r od rick astley a podívejte, jaké další písničky od rick astley máme v našem archívu, např. i'll be fine.

Původní

Day and night I wonder how you’re feeling. I wonder if you’ll ever change your mind. I don’t know just what it is you’re dealing. but I know you’ve got me in a bind. day and night I wonder how you do it. put me in this awful state of mind. how on earth can you be so unfeeling. how on earth can you be so unkind. well I'll be fine with you in the morning. if you’ll be good to me tonight. I'll be fine with you in the morning. if you’ll be good to me tonight. you never want to sit and talk it over. you always want to run right out the door. come and sit right down here on the sofa. tell me baby right now what’s the score. don’t you tell me there aint nothing doing. there aint nothing else that’s true to say. I just wanna hear my baby cooing. I don’t wanna hear our love is dead. I will be fine with you if you be good to me. I'll be fine with you in the morning. if you’ll be good to me tonight. I'll be fine with you in the morning. if you’ll be good to me tonight. if you’ll be good to me, I'll be fine with you. if you’ll be good to me then we just can’t lose. if you’ll be good to me, I'll be happy for all of my days. day and night I wonder how you’re feeling. I wonder if you’ll ever change your mind. I don’t know just what it is you’re dealing. but I know you’ve got me in a bind. day and night I wonder how you do it. put me in this awful state of mind. how on earth can you be so unfeeling. how on earth can you be so unkind. well I'll be fine with you in the morning. if you’ll be good to me tonight. I'll be fine with you in the morning. if you’ll be good to me tonight. I'll be fine with you in the morning. if you’ll be good to me tonight. I'll be fine with you in the morning. if you’ll be good to me tonight. [repeat / fade].

překlad

Ve dne v noci mě zajímá, jak se cítíš. Zajímalo by mě, jestli si to někdy rozmyslíš. Nevím, co přesně řešíš. ale vím, že jsi mě dostal do úzkých. dnem i nocí přemýšlím, jak to děláš. jak mě můžeš dostat do tohohle hrozného stavu. jak proboha můžeš být tak bezcitný. jak proboha můžeš být tak nevlídný. no, ráno mi bude dobře. když na mě budeš dneska hodný. Ráno s tebou budu v pohodě. když na mě budeš dneska večer hodná. nikdy si nechceš sednout a promluvit si o tom. vždycky chceš utéct hned ze dveří. pojď a sedni si sem na pohovku. řekni mi, zlato, hned, jak to dopadlo. neříkej mi, že se nic neděje. nic jiného, co by se dalo říct, není pravda. Chci jen slyšet, jak moje dítě vrká. Nechci slyšet, že naše láska je mrtvá. Bude mi s tebou dobře, když na mě budeš hodná. Ráno mi s tebou bude fajn, když na mě budeš dneska hodná. Ráno mi s tebou bude dobře. jestli na mě budeš dneska hodná. jestli na mě budeš hodná, bude mi s tebou dobře. jestli na mě budeš hodná, pak prostě nemůžeme prohrát. jestli na mě budeš hodná, budu šťastná po všechny dny. dnem i nocí mě zajímá, jak se cítíš. Zajímalo by mě, jestli si to někdy rozmyslíš. Nevím, co přesně řešíš. ale vím, že jsi mě dostal do úzkých. dnem i nocí přemýšlím, jak to děláš. přivádíš mě do tohohle hrozného stavu. jak proboha můžeš být tak bezcitný. jak proboha můžeš být tak nevlídný. no, ráno mi s tebou bude dobře. když na mě budeš dneska hodný. Ráno mi s tebou bude dobře. když na mě budeš dneska hodná. Ráno mi s tebou bude dobře. když na mě budeš dneska hodná. Ráno mi s tebou bude dobře. pokud na mě budeš dnes večer hodná. [opakovat / vyblednout].

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com