TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • R
  • »
  • relber e allan – dúvida cruel

Interpret: relber e allan - Název: dúvida cruel 

Písňové texty a překlad: relber e allan - dúvida cruel Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od relber e allan! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno r od relber e allan a podívejte, jaké další písničky od relber e allan máme v našem archívu, např. dúvida cruel.

Původní

Decolou. Entrou no avião e se mandou. E foi pousar dentro de outro abraço. Sem razão partiu meu coração em dois. Mais que dúvida cruel. Pedaço do meu céu se foi. Nem quis saber se eu ia sofrer depois. Levou pra ele o que era de nós dois. Será que ele é melhor que eu. O que tem nele tá faltando em mim. Será que ele faz o que eu não fiz. Ou será que o que não presta é o que te faz feliz. Decolou. Entrou no avião e se mandou. E foi pousar dentro de outro abraço. Sem razão partiu meu coração em dois. Mais que dúvida cruel. Pedaço do meu céu se foi. Nem quis saber se eu ia sofrer depois. Levou pra ele o que era de nós dois. Será que ele é melhor que eu. O que tem nele tá faltando em mim. Será que ele faz o que eu não fiz. Ou será que o que não presta é o que te faz feliz. Decolou. Entrou no avião e se mandou. E foi pousar dentro de outro abraço. Sem razão partiu meu coração em dois. Mais que dúvida cruel. Pedaço do meu céu se foi. Nem quis saber se eu ia sofrer depois. Levou pra ele o que era de nós dois. Será que ele é melhor que eu. O que tem nele tá faltando em mim. Será que ele faz o que eu não fiz. Ou será que o que não presta é o que te faz feliz

překlad

Odstartoval. Nastoupil do letadla a odletěl. A přistál v dalším objetí. Bezdůvodně mi to zlomilo srdce vejpůl. Více než kruté pochybnosti Kousek mého nebe byl pryč. Ani mě nezajímalo, jestli budu později trpět. Vzal si to, co patřilo nám oběma. Zajímalo by mě, jestli je lepší než já. To, co je v něm, mi chybí Zajímalo by mě, jestli dělá to, co já ne. Nebo je to tak, že to, co je na nic, vás dělá šťastnými? Odstartoval. Nastoupil do letadla a odletěl. A přistál v dalším objetí. Bezdůvodně jsi mi zlomil srdce vejpůl. Více než kruté pochybnosti. Kousek mého nebe byl pryč. Ani mě nezajímalo, jestli budu později trpět. Vzal si to, co patřilo nám oběma. Zajímalo by mě, jestli je lepší než já. To, co je v něm, mi chybí Zajímalo by mě, jestli dělá to, co já ne. Nebo je to tak, že to, co je na nic, vás dělá šťastnými? Odstartoval. Nastoupil do letadla a odletěl. A přistál v dalším objetí. Bezdůvodně jsi mi zlomil srdce vejpůl. Více než kruté pochybnosti. Kousek mého nebe byl pryč. Ani mě nezajímalo, jestli budu později trpět. Vzal si to, co patřilo nám oběma. Zajímalo by mě, jestli je lepší než já. To, co je v něm, mi chybí Zajímalo by mě, jestli dělá to, co jsem nedělal já. Nebo je to tak, že to, co je na nic, vás dělá šťastnými.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com