TEXTPREKLAD.COM

Interpret: r e m - Název: the one i love 

Písňové texty a překlad: r e m - the one i love Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od r e m! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno r od r e m a podívejte, jaké další písničky od r e m máme v našem archívu, např. the one i love.

Původní

This one goes out to the one I love. This one goes out to the one I've left behind. A simple prop to occupy my time. This one goes out to the one I love. Fire (she's comin' down on her own, now). This one goes out to the one I love. This one goes out to the one I've left behind. A simple prop to occupy my time. This one goes out to the one I love. Fire (she's comin' down on her own, now). This one goes out to the one I love. This one goes out to the one I've left behind. Another prop has occupied my time. This one goes out to the one I love. Fire (she's comin' down on her own, now)

překlad

Tahle je pro toho, koho miluji. Tenhle je pro toho, koho jsem opustil. Jednoduchá rekvizita, která mi zabírá čas. Tenhle je pro toho, koho miluji. Oheň (teď už se blíží sama). Tenhle patří tomu, koho miluju. Tenhle je pro toho, koho jsem opustil. Jednoduchá rekvizita, která mi zabírá čas. Tenhle je pro toho, koho miluju. Oheň (teď už jde dolů sama). Tenhle patří tomu, koho miluju. Tenhle je pro toho, koho jsem opustil. Další rekvizita mi zabrala čas. Tenhle patří tomu, koho miluju. Oheň (teď už jde dolů sama)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com