TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • P
  • »
  • purple eyed raven – who you think you are

Interpret: purple eyed raven - Název: who you think you are 

Písňové texty a překlad: purple eyed raven - who you think you are Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od purple eyed raven! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno p od purple eyed raven a podívejte, jaké další písničky od purple eyed raven máme v našem archívu, např. who you think you are.

Původní

Who are you to say I have to be alright?. Who are you to say I can't go out at night?. You're not half the man you think you are. That ain't a surprise to me. You always thought you'd go pretty far. But you ended up alone and afraid. Afraid of the dark. Who are you to say that I have all my rights?. Who are you to dare that I'm not gonna try?. Face me. You're not man enough when you're outta home. That's why you are so afraid. When you are alone. And you are alone. I am the one who decide. What I'm gonna do. It's up to me and not to you. You, you got to know. I'm not a thing. I was not made. To follow your rules. I won't be a shadow for you

překlad

Kdo jsi, že mi říkáš, že musím být v pořádku?. Kdo jsi, že mi říkáš, že nesmím jít v noci ven?. Nejsi ani z poloviny takový muž, za jakého se považuješ. To mě nepřekvapuje. Vždycky sis myslel, že to dotáhneš daleko. Ale skončil jsi sám a se strachem. Bojíš se tmy. Kdo jsi, že mi říkáš, že mám všechna práva? Kdo jsi, že se odvažuješ tvrdit, že to nezkusím? Postav se mi čelem. Nejsi dost chlap, když jsi mimo domov. Proto se tak bojíš. Když jsi sám. A ty jsi sám. Já jsem ten, kdo rozhoduje. Co udělám já. Je to na mně, a ne na tobě. Ty, ty to musíš vědět. Já nejsem žádná věc. Nebyl jsem stvořen. Abych se řídil tvými pravidly. Nebudu pro tebe stínem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com