TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • P
  • »
  • pogues – girl from the wadi hammamat

Interpret: pogues - Název: girl from the wadi hammamat 

Písňové texty a překlad: pogues - girl from the wadi hammamat Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od pogues! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno p od pogues a podívejte, jaké další písničky od pogues máme v našem archívu, např. girl from the wadi hammamat.

Původní

Sometimes it seems like a beautiful dream. The girl from the Wadi Hammamat. Lovely as a green parakeet. I awake alone again. In the desert of my dreams. A fertile oasis I have seen. I cast my voice to the burning winds. Across the dunes Khamsin Khamsin. Bring her to me on desire's wings. On the burning desert wind. She means the world to me. In a single grain of sand. Bring a camel to this man. Perched on a bough her tresses hang down. The girl from the Wadi Hammamat. She is as sweet as a green parakeet. Sometimes it seems like a beautiful dream. The girl from the Wadi Hammamat.

překlad

Někdy to vypadá jako krásný sen. Dívka z Wadi Hammamat. Krásná jako zelený papoušek. Znovu se probouzím sám. V poušti svých snů. V úrodné oáze, kterou jsem viděl. Vrhám svůj hlas do horoucích větrů. Přes duny Khamsin Khamsin. Přineste mi ji na křídlech touhy. Na hořícím pouštním větru. Znamená pro mě celý svět. V jediném zrnku písku. Přiveď velblouda tomuto muži. Sedí na větvi a její kadeře visí dolů. Dívka z vádí Hammamat. Je sladká jako zelený papoušek. Někdy se zdá jako krásný sen. Dívka z Wádí Hammámát.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com