TEXTPREKLAD.COM

Interpret: pavement - Název: extradition 

Písňové texty a překlad: pavement - extradition Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od pavement! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno p od pavement a podívejte, jaké další písničky od pavement máme v našem archívu, např. extradition.

Původní

the expedition has fifty goes. 40 roses and you blow. make your way way way way way way way far away. where you stay where you play. where do you play?. can you say what you need. when you really need it?. are you gonna feed it?. lady i know-know-know you don't. need no license for your petty, petty petty crime. ?if i should function two layer under?. around the circle luxury is so tough. so toughen up, toughen up,. i'm not tough enough. tonight we interact like seperate worlds. spoken barriers you hurl. saw you curl.

překlad

expedice má padesát výprav. Čtyřicet růží a ty foukáš. udělej si cestu daleko. kde zůstaneš, kde si hraješ. kde si hraješ?. můžeš říct, co potřebuješ. kdy to opravdu potřebuješ?. nakrmíš to?. paní já vím-vím-vím, že ne. nepotřebuješ licenci na svou drobnou, malou, drobnou kriminalitu. Jestli mám fungovat o dvě vrstvy níž? kolem kruhu je luxus tak tvrdý. tak se zocel, zocel,. nejsem dost tvrdá. dneska spolu komunikujeme jako oddělené světy. mluvíme o bariérách, které vrháš. viděla jsem, jak se kroutíš.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com