TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • P
  • »
  • paul mccartney – (i want to) come home

Interpret: paul mccartney - Název: (i want to) come home 

Písňové texty a překlad: paul mccartney - (i want to) come home Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od paul mccartney! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno p od paul mccartney a podívejte, jaké další písničky od paul mccartney máme v našem archívu, např. (i want to) come home.

Původní

For so long. I was out in the cold. And I taught myself to believe. Every story I told. It was fun hanging onto the moon. Heading into the sun. But it's been too long. Now I want to come home. Came so close. To the edge of defeat. But I made my way in the shade. Keeping out of the heat. It was fun shooting out of the stars. Looking into the sun. But it's been too long. Now I want to come home. Home where there's nothing but sweet surrender. To the memories from afar. Home to the place. Where the truth lies waiting. We remember who we are. For too long. I was out on my own. Every day I spent trying to prove. I could make it alone. It was fun hanging onto the moon. Heading into the sun. But it's been too long. Now I want to come home. For so long. I was out in the cold. But I taught myself to believe. Every story I told. It was fun hanging onto the moon. Heading into the sun. But its been too long. Now I want to come home. Yeah it's been too long. Now I want to come home. Been too long. Now I want to come.

překlad

Tak dlouho. Byl jsem venku na mrazu. A naučil jsem se věřit. Každému příběhu, který jsem vyprávěla. Byla to zábava viset na Měsíci. Směřovat do slunce. Ale už je to příliš dlouho. Teď se chci vrátit domů. Byl jsem tak blízko. Na pokraji porážky. Ale dostal jsem se do stínu. Abych se vyhnula horku. Byla to zábava střílet z hvězd. Dívat se do slunce. Ale už to bylo příliš dlouho. Teď se chci vrátit domů. Domů, kde není nic než sladká odevzdanost. Vzpomínkám z dálky. Domů k tomu místu. Kde čeká pravda. Vzpomínáme, kdo jsme. Příliš dlouho. Byl jsem venku sám. Každý den jsem se snažil dokázat. Že to zvládnu sám. Byla to zábava viset na měsíci. Směřovat ke slunci. Ale už to bylo příliš dlouho. Teď se chci vrátit domů. Tak dlouho. Byl jsem venku na mrazu. Ale naučil jsem se věřit. Každému příběhu, který jsem vyprávěla. Byla to zábava viset na Měsíci. Směřovat ke slunci. Ale už je to příliš dlouho. Teď se chci vrátit domů. Jo, už je to moc dlouho. Teď se chci vrátit domů. Už je to moc dlouho. Teď už chci jít.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com