TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • P
  • »
  • paris hilton – fightin’ over me (feat. fat joe & jadakiss)

Interpret: paris hilton - Název: fightin' over me (feat. fat joe & jadakiss) 

Písňové texty a překlad: paris hilton - fightin' over me (feat. fat joe & jadakiss) Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od paris hilton! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno p od paris hilton a podívejte, jaké další písničky od paris hilton máme v našem archívu, např. fightin' over me (feat. fat joe & jadakiss).

Původní

Everytime I turn around the boys fightin over me. Everytime I step out the house they want to fight over. me. Maybe cuz im hot to death and im so so so sexy. All the boyz all the silly boyz they want to fight. over me. Everytime I turn around the boys fightin over me. Everytime I step out the house they want to fight over. me. Maybe cuz im hot to death and im so so so sexy. All the boyz all the silly boyz they want to fight. over me. [Jadakiss]. we in the Vip killing the oncen. whoever aint two stepping is really bouncing yeah. you know the name of the game. so let go of your dame. she chose me ever since the Dj announce them. she got the right to. low button down or wire saleshades the ice is bright. too. and im around goons. moms gonna let me get her. promise to send her back tomorrow around noon. soar looser but a good winner. besides she could use a lil hood in her. a 40 from auto bond and a hood dinner. with a binner and a rage back sit at the cina. get violent money wanna drop me. its something on the tip of my plakyness spit silence. I don't feel haters and if you feeling sum kinda way. email them and tell them u still jadakisss. Everytime I turn around the boys fightin over me. Everytime I step out the house they want to fight over. me. Maybe cuz im hot to death and im so so so sexy. All the boyz all the silly boyz they want to fight. over me. Boyz boyz boyz boyz fighting over me

překlad

Kdykoli se otočím, kluci se o mě perou. Pokaždé, když vyjdu z domu, chtějí se o mě prát. Možná proto, že jsem k smrti sexy a jsem tak moc sexy. Všichni kluci, všichni hloupí kluci se o mě chtějí prát. Pokaždé, když se otočím, kluci se o mě perou. Pokaždé, když vyjdu z domu, chtějí se o mě prát. Možná proto, že jsem k smrti sexy a jsem tak strašně sexy. Všichni kluci, všichni hloupí kluci se o mě chtějí prát. [Jadakiss]. my ve vipu zabíjíme onceny. kdo aint dva kroky, ten opravdu skáče jo. víš, jak se to jmenuje. tak pusť svou dámu. vybrala si mě od té doby, co je Dj oznámil. má na to právo. nízký knoflík nebo drátěné prodejní stínítka led je jasný. taky. a jsem kolem blbců. Maminky mi ji nechají. slibuji, že ji zítra kolem poledne pošlu zpátky. soar looser, ale dobrý vítěz. kromě toho by se jí hodil lil hood v ní. 40 z auto bond a hood večeře. s binner a vztek zpět sedět v cina. dostat násilné peníze chcete mě pustit. to něco na špičce mé plakyness plivat ticho. Necítím haters a pokud se cítíte sum kinda way. email je a říct jim u stále jadakisss. Pokaždé, když se otočím, kluci se o mě perou. Pokaždé, když vyjdu z domu, chtějí se o mě prát. Možná proto, že jsem k smrti sexy a jsem tak moc sexy. Všichni kluci, všichni ti hloupí kluci se o mě chtějí prát. Boyz boyz boyz boyz boyz boyz bojují o mě.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com