TEXTPREKLAD.COM

Interpret: ozzy osbourne - Název: go now 

Písňové texty a překlad: ozzy osbourne - go now Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od ozzy osbourne! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno o od ozzy osbourne a podívejte, jaké další písničky od ozzy osbourne máme v našem archívu, např. go now.

Původní

We've already said goodbye. Since you gotta go, oh you better. Go now, go now, go now, go now. Go, before you see me cry. I don't want you to tell me just what you intend to do now. 'cause how many times do I have to tell you darlin'. I'm still in love with you now. Whoa-oh-oh-oh. We've already said so-long. I don't wanna see you go, oh you better. Go now, go now, go now, go now. Don't you even try. Tellin' me that you don't want me to end up this way. 'cause darlin', darlin', can't you see. I want you to stay, stay. We've already said goodbye. Since you gotta go, oh you better. Go now, go now. go now, go now. Go, go!. I don't want you to tell me. Just what you intend to do now. 'Cause how many times do I have to tell you. Darling, darling. I'm still in love. Still in love. With you now. I don't want to see you go. But, darling. You'd better go now

překlad

Už jsme se rozloučili. Když už musíš jít, tak radši jdi. Jdi, jdi, jdi, jdi, jdi. Běž, než mě uvidíš plakat. Nechci, abys mi říkal, co teď hodláš dělat. Protože kolikrát ti to mám říkat, miláčku. Já tě teď pořád miluju. Whoa-oh-oh-oh. Už jsme si to řekli. Nechci tě vidět odcházet, ach, to bys měl. Běž teď, běž teď, běž teď, běž teď. Ani se o to nepokoušej. Řekni mi, že nechceš, abych takhle skončila. Protože miláčku, miláčku, copak to nevidíš? Chci, abys zůstal, zůstaň. Už jsme se rozloučili. Když už musíš jít, tak radši. Běž teď, běž teď. běž teď, běž teď. Běž, běž! Nechci, abys mi to říkal. Jen co máš v úmyslu udělat teď. Protože kolikrát ti to mám říkat. Miláčku, miláčku. Pořád jsem zamilovaná. Stále zamilovaná. Teď do tebe. Nechci, abys odešla. Ale, miláčku. Raději bys měla jít hned.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com