TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • O
  • »
  • ozzy osbourne – devil’s daughter

Interpret: ozzy osbourne - Název: devil's daughter 

Písňové texty a překlad: ozzy osbourne - devil's daughter Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od ozzy osbourne! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno o od ozzy osbourne a podívejte, jaké další písničky od ozzy osbourne máme v našem archívu, např. devil's daughter.

Původní

Well I know where you live,. I know you live alone,. I'll pay a visit in your darkest hour. I've got a treat in store,. Won't be the same no more. And I will demonstrate my holy power. I see through what is inside you,. I'll make you breakdown,. breakdown,. breakdown and cry. Devil's daughter,. You don't want a holy war. Devil's daughter,. You don't want a holy war. You know what I'm about,. I'll cast the demons out. And I'll persist until the battle's won. I'll feel your creeping flesh. If you're to be possessed,. Then I will desecrate what you've become. I see through what it is inside you,. I'll make you breakdown,. breakdown,. breakdown and cry. Devil's daughter,. You don't want a holy war. Devil's daughter,. You don't want a holy war. Devil's daughter,. You don't want a holy war. Devil's daughter,. The time has come at last,. Your future days have past,. No use in fighting battles you can't win. The final conflict's lost,. You can't afford the cost,. Don't try to expiate your father's sins. I see through what's inside you,. I'll make you breakdown,. breakdown,. breakdown and cry, Breakdown,. breakdown,. breakdown and cry. D... D... D... Devil's daughter. (I'm watching you watching you). D... D... D... Devil's daughter. (I'm watching you watching you). D... D... D... Devil's daughter. (I'm watching you watching you). Devil's daughter. AAAHAHAHAHAHAAAHAHAHAH!!

překlad

Vím, kde žijete. Vím, že žiješ sám. Navštívím tě v tvé nejtemnější hodince. Mám pro tebe připravený dárek. Už to nebude jako dřív. A ukážu svou svatou moc. Vidím skrz to, co je v tobě,. Přinutím tě zhroutit se,. zhroutit se,. zhroutit se a plakat. Ďáblova dcera,. Nechceš svatou válku. Ďáblova dcero,. Nechceš svatou válku. Víš, o co mi jde,. Vyženu démony. A vytrvám, dokud bitva nebude vyhraná. Ucítím tvé plíživé tělo. Jestli máš být posedlý,... pak znesvětím to, čím ses stal. Vidím skrz to, co je v tobě,. Přinutím tě zhroutit se,. zhroutit se,. zhroutit se a plakat. Ďáblova dcera,. Nechceš přece svatou válku. Ďáblova dcero,. Nechceš svatou válku. Ďáblova dcera,. Nechceš svatou válku. Ďáblova dcera,. Konečně nadešel čas,. Tvé budoucí dny jsou minulostí,. Nemá smysl bojovat v bitvách, které nemůžeš vyhrát. Poslední konflikt je prohraný,. Nemůžeš si dovolit náklady,. Nesnaž se odčinit hříchy svého otce. Vidím skrz to, co je v tobě. Přinutím tě zhroutit se,. zhroutit se,. zhroutit se a plakat, Zhroutit se,. zhroutit se,. zhroutit se a plakat. D... D... D... Ďáblova dcera. (Dívám se na tebe dívám se na tebe dívám). D... D... D... Ďáblova dcera. (Dívám se na tebe, dívám se na tebe). D... D... D... Ďáblova dcera. (Dívám se na tebe, dívám se na tebe). Ďáblova dcera. AAAHAHAHAHAHAHAAAHAHAHAHAH!!!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com