TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • O
  • »
  • os seminovos – não atire em mim

Interpret: os seminovos - Název: não atire em mim 

Písňové texty a překlad: os seminovos - não atire em mim Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od os seminovos! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno o od os seminovos a podívejte, jaké další písničky od os seminovos máme v našem archívu, např. não atire em mim.

Původní

Leve o meu Ray-Ban. Eu comprei no free shop, é coisa fina. Leve a pulseira. Que é toda feito em ouro e platina. Leve o relógio. Não é daqueles falsos Made in China. Leve o casaco. De couro importado da argentina. Só o que eu peço.... Nem é tanto assim.... Não atire em mim!. Leve a carteira. Que tem algum dinheiro e o meu cartão. Tá aqui a chave. Você pode fugir no meu carrão. Leve o meu tênis. A marca é boa ele tá novinho. Leve a camisa. E o terno italiano em puro linho!. Só o que eu peço. Nem é tanto assim.... Não atire em mim!. Vamos ao caixa. Eu passo a senha e você saca tudo. Não vou fazer B.O.. Eu fico mudo. Leve a cueca. Desculpe, eu deixei ela manchada. Mas ela é nova. Você vai depois que for lavada. Só o que eu peço.... Nem é tanto assim.... Não atire em mim!

překlad

Vezměte si moje brýle Ray-Ban. Koupil jsem ho ve volném obchodě, je to dobrý materiál. Vezměte si náramek. Všechno je vyrobeno ze zlata a platiny. Vezměte si hodinky. Není to jeden z těch falešných "Made in China". Vezměte si bundu. Kůže dovezená z Argentiny. Přesně o to žádám.... Není to tak moc. .... Nestřílejte na mě! Vezměte si mou peněženku. Jsou v něm nějaké peníze a moje karta. Tady je klíč. Můžeš odjet mým velkým autem. Vezměte si moje tenisky. Značka je dobrá a je zcela nová. Vezměte si tričko. A italský oblek z čistého lnu! O víc nežádám. Není to tak moc. .... Nestřílejte na mě! Pojďme k pokladně. Dám ti PIN a ty to můžeš všechno vytáhnout. Nebudu podávat policejní hlášení. Budu němý. Vezměte si spodní prádlo. Omlouvám se, nechal jsem na něm skvrnu. Ale je to novinka. Půjdete, až bude umytý. Přesně o to žádám.... Není to ani tak moc.... Nestřílejte na mě!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com