TEXTPREKLAD.COM

Interpret: oar - Název: if only she knew 

Písňové texty a překlad: oar - if only she knew Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od oar! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno o od oar a podívejte, jaké další písničky od oar máme v našem archívu, např. if only she knew.

Původní

if only she knew. what was going right,. if only she knew,. i would not be alone tonight.. if only she knew. what was going wrong. if only she knew. i would not be singing this song.. if only she knew. what would i do?. would i run?. maybe stick around just for fun. would i take you out just us two?. that would be grand. if only she knew. if only she knew what to do.... relax with you. and let myself get lost in your smile. well i could lose it all for awhile. oh my dear you know its true. i love you deep, if only you knew. well i would give it all to you. love you true if only you knew. if only she knew. what would i do?. would i run?. maybe stick around just for fun. would i take you out just us two?. that would be grand. if only she knew.

překlad

Kdyby jen věděla, co se děje správně, kdyby jen věděla, že dnes večer nebudu sám, kdyby jen věděla, co se děje špatně, kdyby jen věděla, že nebudu zpívat tuhle písničku, kdyby jen věděla, co bych dělal, utekl bych, možná bych zůstal jen tak pro zábavu, vzal bych tě ven jen nás dva, to by bylo skvělé, kdyby jen věděla, kdyby jen věděla, co dělat..... odpočívat s tebou. a nechat se ztratit v tvém úsměvu. no, mohl bych na chvíli ztratit všechno. ach, můj drahý, víš, že je to pravda. miluju tě hluboce, kdybys to jen věděl. no, dal bych ti všechno. miluju tě opravdově, kdybys to jen věděl. kdyby to jen věděla. co bych dělal? utíkal bych? možná bych se zdržel jen pro zábavu. vzal bych tě ven jen nás dva? to by bylo skvělé. kdyby to jen věděla.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com