TEXTPREKLAD.COM

Interpret: no doubt - Název: full circle 

Písňové texty a překlad: no doubt - full circle Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od no doubt! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno n od no doubt a podívejte, jaké další písničky od no doubt máme v našem archívu, např. full circle.

Původní

All I've ever touched or said to them. Becomes a rehearsal for you, just practicing,. Too many magic moments to be coincidence. It all comes full circle. I knew someone who knew you. And he introduced me to you. Your ex-girlfriend had a boyfriend. Who kissed my girlfriend. Who did Adrian. The world keeps on getting smaller and smaller. And everything comes back full circle, full circle. Six degrees of separation. We all know someone else. It all comes full circle. And you come from England. My ex-boyfriend, he is Indian. British passport, we're all connected. And everyone else is affected. The world keeps on getting smaller and smaller. And everything comes back full circle, full circle. Six degrees of separation. We all know someone else. It all comes full circle. It all comes full circle. The world keeps on getting smaller and smaller. And everything comes back full circle, full circle. Six degrees of separation. We all know someone else. It all comes full circle. The world keeps on getting smaller and smaller. And everything comes back full circle, full circle. Six degrees of separation. We all know someone else. It all comes full circle.

překlad

Všechno, čeho jsem se kdy dotkl nebo co jsem jim řekl. Stává se pro tebe zkouškou, jen cvičením,. Příliš mnoho kouzelných okamžiků na to, aby to byla náhoda. Vše se točí v kruhu. Znal jsem někoho, kdo znal tebe. A ten mě s tebou seznámil. Tvoje bývalá přítelkyně měla přítele. Který se líbal s mou přítelkyní. Který to udělal Adrianě. Svět se stále zmenšuje a zmenšuje. A všechno se vrací v plném kruhu, v plném kruhu. Šest stupňů odloučení. Všichni známe někoho jiného. Všechno se to točí v kruhu. A ty pocházíš z Anglie. Můj bývalý přítel je Ind. Britský pas, všichni jsme propojeni. A všechny ostatní to ovlivňuje. Svět se stále zmenšuje a zmenšuje. A všechno se vrací v plném kruhu, v plném kruhu. Šest stupňů odloučení. Všichni známe někoho jiného. Všechno se to točí v kruhu. Všechno se to točí v kruhu. Svět se stále zmenšuje a zmenšuje. A všechno se vrací do kruhu, do kruhu. Šest stupňů odloučení. Všichni známe někoho jiného. Všechno se to točí v kruhu. Svět se stále zmenšuje a zmenšuje. A všechno se vrací v kruhu, v kruhu. Šest stupňů odloučení. Všichni známe někoho jiného. Všechno se to točí v kruhu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com