TEXTPREKLAD.COM

Interpret: nicki minaj - Název: supa hot 

Písňové texty a překlad: nicki minaj - supa hot Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od nicki minaj! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno n od nicki minaj a podívejte, jaké další písničky od nicki minaj máme v našem archívu, např. supa hot.

Původní

Okay, Okay, Me I'm the barbie,. I'm supa hot. When I'm at the dealership,. Should I get the coop or not?. Should I get the droop or truck?. Should I get the choo choo truck?. Yeah I get them bookoo bucks,. Coo coo for the coocoo puffs,. I'm coocoo for coocoo puff got money in my louis duff,. plus I got a nasty flow. YUP!. I said the gooey stuff! Its going D-O-W-N-N-N. I'm am the barbie where the FUCK is ken ken ken?. neisha hey ha ha I said fuck

překlad

Dobře, dobře, já jsem barbie,. Jsem supa hot. Když jsem v autosalonu,. Mám si vzít kurník nebo ne? Mám si vzít kapku nebo náklaďák? Mám si vzít náklaďák Choo Choo? Jo, dostanu je za bookoo dolary. Coo coo pro coocoo puffs,. Já jsem coocoo pro coocoo puff mám peníze v mém louis duff,. navíc mám hnusný tok. JO! Říkal jsem, že je to hnusný! Jde to D-O-W-N-N-N. Já jsem barbie, kde je kurva Ken Ken?. neisha hey ha ha řekl jsem kurva.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com