TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • N
  • »
  • neon hitch – rdln (lines & lust)

Interpret: neon hitch - Název: rdln (lines & lust) 

Písňové texty a překlad: neon hitch - rdln (lines & lust) Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od neon hitch! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno n od neon hitch a podívejte, jaké další písničky od neon hitch máme v našem archívu, např. rdln (lines & lust).

Původní

Hello. That's me on your speaker. I said hello. I said that's me on your speaker. I'mma keep you up and put the led down. 'Cause I'm runnin' new regiment. And I'm doing it drunk and wet. Pull it back. I was wild from the beginning. Head to toe, I'll be glistening. Take me in like your vitamin. Sip it back. Hello. That's me on your speaker. I said hello. I said that's me on your speaker. I love these drugs, I feel like nothing's gonna change. I know I'm fucking up when I got money on my brain. All I ever wanted was everything I lost. Swimming from the gutter, got hooked by lines and lust. Hello. That's me on your speaker. I said hello. I said that's me on your speaker. I left the circus just to find a new drug. From the woods up to Hollywood. Was it the dream? Remind me self destruct. Watch me strut. Yeah, I keep on, keep on, keep on going. And I'm never ever, ever stopping. Just when I thought I'd had enough. I bring it back. Hello. That's me on your speaker. I said hello. I said that's me on your speaker. I love these drugs, I feel like nothing's gonna change. I know I'm fucking up when I got money on my brain. All I ever wanted was everything I lost. Swimming from the gutter, got hooked by lines and lust. Lines and lust. Lines and lust. Lines and lust. I love these drugs, I feel like nothing's gonna change. I know I'm fucking up when I got money on my brain. All I ever wanted was everything I lost. Swimming from the gutter, got hooked by lines and lust

překlad

Dobrý den. To jsem já na vašem reproduktoru. Řekl jsem ahoj. Řekl jsem, že to jsem já ve vašem reproduktoru. Budu tě držet vzhůru a položím led. Protože mám nový pluk. A dělám to opilý a mokrý. Stáhni to zpátky. Od začátku jsem byl divokej. Od hlavy až k patě se budu lesknout. Přijmi mě jako svůj vitamín. Usrkni ho zpátky. Ahoj. To jsem já na tvém reproduktoru. Řekl jsem ahoj. Řekl jsem, že to jsem já ve vašem reproduktoru. Miluju tyhle drogy, mám pocit, že se nic nezmění. Vím, že jsem v prdeli, když mám peníze na mozku. Všechno, co jsem kdy chtěl, bylo všechno, co jsem ztratil. Plavu ze stoky, nechal jsem se zaháčkovat čárama a chtíčem. Ahoj. To jsem já ve vašem reproduktoru. Řekl jsem ahoj. Řekl jsem, že to jsem já ve vašem reproduktoru. Opustil jsem cirkus, jen abych našel novou drogu. Z lesů až do Hollywoodu. Byl to sen? Připomeň mi autodestrukci. Sleduj, jak se vytahuju. Yeah, I keep on, keep on, keep on going. A nikdy, nikdy se nezastavím. Zrovna když jsem si myslel, že už toho mám dost. Vrátím to zpátky. Ahoj. To jsem já ve vašem reproduktoru. Řekl jsem ahoj. Řekl jsem, že to jsem já ve vašem reproduktoru. Miluju tyhle drogy, mám pocit, že se nic nezmění. Vím, že jsem v prdeli, když mám peníze na mozku. Všechno, co jsem kdy chtěl, bylo všechno, co jsem ztratil. Plavu ze stoky, nechal jsem se zaháčkovat čárama a chtíčem. Čáry a chtíč. Čáry a chtíč. Čáry a chtíč. Miluju tyhle drogy, mám pocit, že se nic nezmění. Vím, že jsem v prdeli, když mám prachy na mozku. Všechno, co jsem kdy chtěl, jsem ztratil. Plavu ze stoky, nechal jsem se zaháčkovat čárama a chtíčem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com