TEXTPREKLAD.COM

Interpret: nelly - Název: onde estas 

Písňové texty a překlad: nelly - onde estas Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od nelly! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno n od nelly a podívejte, jaké další písničky od nelly máme v našem archívu, např. onde estas.

Původní

Nas horas do dia. Nas horas do dia. Espero a noite. Espero a noite. Nas horas do dia. Nas horas do dia. Espero a noite. Espero a noite. Vejo as ondas a passar pelo mar. Vejo as ondas a passar pelo mar. la la la la. la la la la la. Nas horas do dia. Nas horas do dia. Espero a noite. Espero a noite. Nas horas do dia. Nas horas do dia. Espero a noite. Espero a noite. Vejo estrelas gritar seu nome pelo ar. Vejo estrelas gritar seu nome pelo ar. la la la la. la la la la la. Nas horas do dia. Nas horas do dia. Fecho meus olhos. Fecho meus olhos. Vou pelos campos a perguntar onde estás. Vou pelos campos a perguntar onde estás. Onde estás. Onde estás. Onde estás. Onde estás.

překlad

Za denního světla. Za denního světla. Čekám na noc. Čekám na noc. Za denního světla. V denních hodinách. Čekám na noc. Čekám na noc. Vidím vlny, které šplouchají na moři. Vidím, jak vlny šplouchají do moře. la la la la la la. la la la la la. Za denního světla. Za denního světla. Čekám na noc. Čekám na noc. Za denního světla. V denních hodinách. Čekám na noc. Čekám na noc. Vidím, jak hvězdy křičí tvé jméno ve vzduchu. Vidím, jak hvězdy křičí tvé jméno vzduchem. la la la la la la. la la la la la. Za denního světla. Za denního světla Zavřu oči. Zavírám oči Chodím po polích a ptám se, kde jsi. Chodím po polích a ptám se, kde jsi. Kde se nacházíte. Kde se nacházíte. Kde se nacházíte. Kde se nacházíte.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com