TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • N
  • »
  • neil young – if you got love

Interpret: neil young - Název: if you got love 

Písňové texty a překlad: neil young - if you got love Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od neil young! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno n od neil young a podívejte, jaké další písničky od neil young máme v našem archívu, např. if you got love.

Původní

When you walk in a room. You hold your head up high. You talk to people eye to eye. There's nothing to hide. You're feeling so complete inside. Your heart feels so complete inside. 'Cause you got love.. If you got love. You know you got it. If you got love. Can't live without it. If you got love. The world you're walking in. Is at your command. You're staring in the face of scorn. You know your spirit can't be torn. You're living like a satellite. Maintain your distance through the night. You know that something isn't right. Your heart tells you it's just not right. 'Cause you got love.. If you got love. You know you got it. If you got love. Can't live without it. If you got love. The world you're walking in. Is at your command.. If you got love. The world you're walking in. Is at your command. If you got love. To share. If you got love. To share..

překlad

Když vejdete do místnosti. Držíte hlavu vztyčenou. Mluvíte s lidmi z očí do očí. Není co skrývat. Cítíte se uvnitř tak úplní. Vaše srdce se cítí uvnitř tak úplné. Protože máš lásku. Když máš lásku. Víš, že ji máš. Pokud máš lásku. Nemůžeš bez ní žít. Pokud máš lásku. Svět, po kterém kráčíš. Je na tvůj rozkaz. Hledíš do tváře opovržení. Víš, že tvůj duch nemůže být roztrhán. Žiješ jako satelit. Udržuj si odstup přes noc. Víš, že něco není v pořádku. Tvé srdce ti říká, že to prostě není správné. Protože máš lásku. Pokud máš lásku. Víš, že ji máš. Pokud máš lásku. Nemůžeš bez ní žít. Pokud máš lásku. Svět, po kterém kráčíš. Je na tvůj rozkaz... Pokud máš lásku. Svět, kterým kráčíš. Je na tvůj rozkaz. If you got love. Aby ses o ni podělil. If you got love. To share...

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com