TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • N
  • »
  • neil young – can’t believe your lyin’

Interpret: neil young - Název: can't believe your lyin' 

Písňové texty a překlad: neil young - can't believe your lyin' Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od neil young! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno n od neil young a podívejte, jaké další písničky od neil young máme v našem archívu, např. can't believe your lyin'.

Původní

Daylight breaks and I go to bed. And I find myself worryin' about things you said. Oh honey, I can't believe your lyin'. But you tell me things. Things I know aren't true.. You have changed my life. In too many ways.. Well, I lost my job thinkin' about you. Now there's another man workin' in my place. Oh honey, I can't believe your lyin'. But you tell me things. Things I know aren't true.. You have changed my life. In too many ways.. You have changed my life. In too many ways.. Well, my money's gone and so are you. My friends all tell me I have been a fool. Oh honey, I can't believe your lyin'. But you tell me things. Things I know aren't true.. You have changed my life. In too many ways..

překlad

Rozednívá se a já jdu spát. A já se přistihnu, že si dělám starosti o věci, které jsi řekl. Zlato, nemůžu uvěřit, že lžeš. Ale říkáš mi věci. Věci, o kterých vím, že nejsou pravda. Změnila jsi mi život. V mnoha ohledech... No, přišel jsem o práci, když jsem na tebe myslel. Teď na mém místě pracuje jiný muž. Zlato, nemůžu uvěřit, že lžeš. Ale ty mi říkáš věci. Věci, o kterých vím, že nejsou pravda... Změnila jsi mi život. V mnoha ohledech... Změnila jsi mi život. V příliš mnoha ohledech.. No, moje peníze jsou pryč a ty taky. Všichni mí přátelé mi říkají, že jsem byl blázen. Zlato, nemůžu uvěřit, že lžeš. Ale ty mi říkáš věci. Věci, o kterých vím, že nejsou pravda... Změnila jsi mi život. V mnoha ohledech...

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com