TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • M
  • »
  • my chemical romance – blood

Interpret: my chemical romance - Název: blood 

Písňové texty a překlad: my chemical romance - blood Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od my chemical romance! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno m od my chemical romance a podívejte, jaké další písničky od my chemical romance máme v našem archívu, např. blood.

Původní

Well they encourage all complete cooperation,. Send you roses when they think you need to smile.. I can't control myself because I don't know how,. And they love me for it honestly, I'll be here for a. while.. So give them blood, blood, gallons of the stuff!. Give them all that they can drink and it will never be. enough.. So give them blood, blood, blood.. Grab a glass because there's going to be a flood!. A celebrated man amongst the gurneys.. They can fix me proper with a bit of luck.. The doctors and the nurses they adore me so,. But it's really quite alarming cause I'm such an awful.... I gave you blood, blood, gallons of the stuff,. I gave you all that you can drink and it has never. been enough.. I gave you blood, blood, blood,. I'm the kind of human wreckage that you love.

překlad

No, oni podporují všechny kompletní spolupráci,. Pošlou vám růže, když si myslí, že se potřebujete usmívat.. Nemůžu se ovládat, protože to neumím,. A oni mě za to upřímně milují, budu tu ještě nějakou dobu... Tak jim dejte krev, krev, litry toho!. Dejte jim tolik, kolik mohou vypít, a nikdy to nebude stačit... Tak jim dejte krev, krev, krev... Vezměte si sklenici, protože bude potopa!. Slavný muž mezi nosítky... S trochou štěstí mě můžou dát do pořádku.. Doktoři a sestry mě tak zbožňují... Ale je to vážně dost znepokojující, protože jsem tak strašně..... Dala jsem ti krev, krev, litry toho,. Dala jsem ti všechno, co se dá vypít, a nikdy to nestačilo... Dal jsem ti krev, krev, krev,. Jsem taková lidská troska, kterou miluješ.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com