TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • M
  • »
  • mococa paraiso – cesto de papéis

Interpret: mococa paraiso - Název: cesto de papéis 

Písňové texty a překlad: mococa paraiso - cesto de papéis Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od mococa paraiso! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno m od mococa paraiso a podívejte, jaké další písničky od mococa paraiso máme v našem archívu, např. cesto de papéis.

Původní

Cesto de Papéis. Mococa e Paraíso. Adauto Santos / João Pacífico. . Sentei juntinho a minha mesa para lhe escrever. Por incredível que pareça eu não consegui. Tal era o meu desespero pra ela saber. Se isso ainda não bastasse à noite que perdi. Com o cesto de papéis ao lado eu dialoguei. Você passou a noite inteira sem me reclamar. Desculpe o maço de papéis que eu já rasguei. Tantos rascunhos fora eu atirei. Compreenda amigo este meu penar.. Eu sinto que neste momento. Ela está chorando. Um bilhetinho apenas esperando. Mas a emoção não me deixa pensar.. . E assim se foi mais uma história, tenho que contar. De tantas as que eu já fiz é que eu mais gostei. O enredo teve solidão e toda a dor do mundo. E nem assim meu Deus, por um segundo.. Pude negar meu grande amor. Amor que já me fez passar por noites tão cruéis. E a testemunha deste sofrimento. Foi simplesmente um cesto de papéis.

překlad

Koš na papír. Mococa a Paraíso. Adauto Santos / João Pacífico . Sedl jsem si ke stolu, abych mu napsal. Ač se to může zdát neuvěřitelné, nemohl jsem. Tak moc jsem toužil po tom, aby to věděla. Pokud to za tu noc nestačilo, prohrál jsem. S košem na odpadky vedle sebe jsem vedla dialog. Strávil jsi celou noc, aniž by sis mi stěžoval. Omlouvám se za svazek papírů, který jsem roztrhal. Tolik návrhů jsem vyhodil. "Pochop, příteli, tato moje bolest... "Cítím, že právě teď... "Ona pláče. "Malý vzkaz, který právě čeká. Ale emoce mi nedovolují přemýšlet.. . . A tak musím vyprávět ještě jeden příběh. Ze všech příběhů, které jsem napsal, se mi nejvíc líbil ten, který jsem napsal. V ději byla samota a všechna bolest světa. A ani potom, můj bože, ani na vteřinu... Mohl bych popřít svou velkou lásku. Láska, která mě už donutila prožít noci tak kruté. A svědek tohoto utrpení. byl jen koš na odpadky.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com