TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • M
  • »
  • michael jackson – baby be mine

Interpret: michael jackson - Název: baby be mine 

Písňové texty a překlad: michael jackson - baby be mine Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od michael jackson! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno m od michael jackson a podívejte, jaké další písničky od michael jackson máme v našem archívu, např. baby be mine.

Původní

I don't need no dreams when I'm by your side. Every moment takes me to paradise. Darlin', let me hold you. Warm you in my arms and melt your fears away. Show you all the magic that a perfect love can make. I need you night and day. So baby, be mine (baby you gotta be mine). And girl I'll give you all I got to give. So baby, be my girl (all the time). And we can share this ecstasy. As long as we believe in love. I won't give you reason to change your mind. (I guess it's still you thrill me, baby, be mine). You are all the future that I desire. Girl, I need to hold you. Share my feelings in the heat of love's embrace. Show you all the passion burning in my heart today. It's never gonna fade. So baby, be mine (baby you gotta be mine). And girl I'll give you all I got to give. So baby, be my girl (all the time). You're everything this world could be. The reason that I live. Won't you stay with me until the mornin' sun. I promise you now that the dawn will be different. Lady can't you see that heaven's just begun. It's livin' here inside our hearts. There'll be no more mountains for us to climb. (I can't be still you thrill me, baby, be mine). This will be a love lasting for all time. Girl you got to hold me. We can touch the sky and light the darkest day. Hold me, only you and I can make sweet love this way. There's no more I can say. So baby, be mine (baby you gotta be mine). And girl I'll give you all I got to give. So baby, be my girl (all the time). You're everything this world could be. The reason that I live. Baby be my girl. And girl I'll give you all I got to give. So baby, be mine, baby, be mine. You're everything this world could be to me. C'mon, girl, c'mon girl. So baby, be mine. You're everything this world could be to me

překlad

Nepotřebuji žádné sny, když jsem po tvém boku. Každý okamžik mě přenese do ráje. Miláčku, nech mě tě obejmout. Zahřát tě v mé náruči a rozpustit tvůj strach. Ukázat ti všechna kouzla, která dokáže vytvořit dokonalá láska. Potřebuji tě ve dne v noci. Tak zlato, buď moje (zlato, musíš být moje). A holka, já ti dám všechno, co ti můžu dát. Tak baby, buď moje holka (pořád). A můžeme sdílet tuhle extázi. Dokud věříme v lásku. Nedám ti důvod, abys změnila názor. (Myslím, že mě stále vzrušuješ, baby, buď moje). Jsi veškerá budoucnost, po které toužím. Děvče, potřebuji tě obejmout. Sdílet své pocity v žáru milostného objetí. Ukázat ti všechnu vášeň, která dnes hoří v mém srdci. Nikdy nezmizí. Tak zlato, buď moje (zlato, musíš být moje). A děvče, dám ti všechno, co ti můžu dát. Tak baby, buď moje holka (pořád). Jsi všechno, co tenhle svět může mít. Důvod, proč žiju. Zůstaneš se mnou až do rána. Už teď ti slibuju, že to svítání bude jiné. Dámo, copak nevidíš, že nebe právě začalo. Žije tady, v našich srdcích. Už nebudeme muset šplhat po žádných horách. (Nemůžu být v klidu, ty mě vzrušuješ, zlato, buď moje). Tohle bude láska trvající navěky. Děvče, musíš mě obejmout. Můžeme se dotknout nebe a rozsvítit nejtemnější den. Drž mě, jen ty a já se můžeme takhle sladce milovat. Víc říct nemůžu. Tak baby, buď moje (baby you gotta be mine). A holka, já ti dám všechno, co ti můžu dát. Tak baby, buď moje holka (pořád). Jsi všechno, co tenhle svět může mít. Důvod, proč žiju. Baby buď moje holka. A holka, dám ti všechno, co ti můžu dát. Tak baby, buď moje, baby, buď moje. Jsi pro mě vším, čím by tento svět mohl být. No tak, holka, no tak, holka. Tak baby, buď moje. Jsi všechno, co pro mě tenhle svět může být.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com