TEXTPREKLAD.COM

Interpret: mcfly - Název: nothing 

Písňové texty a překlad: mcfly - nothing Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od mcfly! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno m od mcfly a podívejte, jaké další písničky od mcfly máme v našem archívu, např. nothing.

Původní

Everything she says to me means nothing. Even words of sympathy mean nothing. I'm feeling down and I hate the sound of nothing. What's the point in hanging round for nothing. And I can't remember falling in love with you. This is agony. And you know you're putting me through. This misery taking every memory. Just tell me why this misery won't go away. How can we carry on this way. I find it hard to hold a conversation. And being with her's just an aggravation. I could stay but I haven't got the patience. I'm sick of her pathetic explanations. That's why I've forgotten falling in love with you. This is agony. And you know you're putting me through. This misery taking every memory. Just tell me why this misery won't go away. How can we carry on this way. You'll never bring me down. 'Cause I'm so far above you. You think you're strong. But you're nothing to me now. And I hope you will be happy. This time around. And I can't remember falling in love with you. This is agony. Do you know you're putting me through. This misery taking every memory. Just tell me why this misery won't go away. How can we carry on this way

překlad

Všechno, co mi řekne, nic neznamená. Ani slova soucitu nic neznamenají. Cítím se na dně a nesnáším, když zní nic. Jaký má smysl viset kolem pro nic. A nepamatuji si, že bych se do tebe zamiloval. Tohle je utrpení. A ty víš, že mě tím vystavuješ. Tohle utrpení ti bere každou vzpomínku. Jen mi řekni, proč to trápení nechce zmizet. Jak můžeme takhle pokračovat. Je pro mě těžké udržet rozhovor. A být s ní je jenom utrpení. Mohl bych zůstat, ale nemám trpělivost. Už mám dost jejího ubohého vysvětlování. Proto jsem zapomněl, že jsem se do tebe zamiloval. Tohle je utrpení. A ty víš, že mě tím vystavuješ. Tohle utrpení mi bere každou vzpomínku. Jen mi řekni, proč to trápení nechce zmizet. Jak můžeme takhle pokračovat. Nikdy mě nepoložíš na kolena. Protože jsem tak daleko nad tebou. Myslíš si, že jsi silný. Ale pro mě už nejsi nic. A já doufám, že budeš šťastná. Tentokrát. A já si nepamatuju, že bych se do tebe zamilovala. Tohle je utrpení. Víš, že mě vystavuješ. Tohle utrpení, které mi bere každou vzpomínku. Jen mi řekni, proč to trápení nechce zmizet. Jak můžeme takhle pokračovat.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com