TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • M
  • »
  • mc vitinho – garota sensação

Interpret: mc vitinho - Název: garota sensação 

Písňové texty a překlad: mc vitinho - garota sensação Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od mc vitinho! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno m od mc vitinho a podívejte, jaké další písničky od mc vitinho máme v našem archívu, např. garota sensação.

Původní

Ela rebola, rebola. Vem rebolando, hoje hoje... (2x). Ela rebola e desce e vai até o chão. Ela rebola, remexe ao som do tamborzão. Ela rebola e desce e vai até o chão. Ela rebola, remexe Garota Sensação. Essa menina tá tirando onda com seu requebrado. Ela sobe e desce, pode crê já tô ligado. E quando ela rebola, geral para pra olhar. Desce com dedinho na boca querendo me provocar. Vem quebrando gostoso com esse corpinho lindo. mexendo só pra mim, me namora me olha, pra gente. ficar,. A noite é nossa só quero te conquistar. Ela rebola e vai até o chão. Ela rebola, remexe ao som do tamborzão. Ela rebola e desce e vai até o chão. Ela rebola, remexe Garota Sensação. Ela rebola, vai, Ela rebola, vai. Vem vem mulher vem vem rebolando, hoje hoje ... (2x). Essa menina tá tirando onda com seu requebrado. Ela sobe e desce, pode crê já tô ligado. E quando ela rebola, geral para pra olhar. Desce com dedinho na boca querendo me provocar. Vem quebrando gostoso com esse corpinho lindo. mexendo só pra mim, me namora me olha, pra gente. ficar,. A noite é nossa só quero te conquistar. Ela rebola e vai até o chão. Ela rebola, remexe ao som do tamborzão. Ela rebola e desce e vai até o chão. Ela rebola, remexe Garota Sensação. Ela rebola, vai, Ela rebola, vai. Vem vem mulher vem vem rebolando, hoje hoje ... (2x)

překlad

Válí, válí. Come rollin', today today... (2x). Převalí se na podlahu a pak dolů a dolů. Válí se, třese se za zvuku velkého bubnu. Kutálí se dolů a dolů a dolů na podlahu. Ona skáče, ona skáče, skáče Dívka Tahle holka to rozjíždí s poskakováním Jde nahoru a dolů, věřte tomu, už jsem připojená. A když se odrazí, všichni se zastaví a dívají se. Sjede dolů s prstem v puse a snaží se mě vyprovokovat. Přichází a láme chutě s tímto krásným tělem. pohybuje se jen pro mě, flirtuje se mnou, dívá se na mě, pro nás. zůstaň,. Noc je naše, chci tě jen dobýt. Převalí se a padne na podlahu. Převaluje se, pohybuje se za zvuku velkého bubnu. Převalí se na podlahu a pak dolů a dolů. Ona skáče, ona skáče Sensation Girl. Válí se, válí se, válí se, válí se. Pojď, ženo, pojď, pojď, pojď, dnes, dnes, dnes... (2x). Tahle holka se rozjíždí s poskakováním Jde nahoru a dolů, věřte mi, že už jsem připojený. A když se zavrtí, všichni se zastaví a podívají se. Sjede dolů s prstem v puse a snaží se mě vyprovokovat. Přichází a láme chutě s tímto krásným tělem. pohybuje se jen pro mě, flirtuje se mnou, dívá se na mě, pro nás. zůstaň,. Noc je naše, chci tě jen dobýt. Převalí se a padne na podlahu. Převaluje se, pohybuje se za zvuku velkého bubnu. Převalí se na podlahu a pak dolů a dolů. Ona skáče, ona skáče Sensation Girl. Válí se, válí se, válí se, válí se. Pojď, ženo, pojď, pojď, pojď, dnes, dnes, dnes... (2x)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com