TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • M
  • »
  • mc leozinho – o tamborzão tá rolando

Interpret: mc leozinho - Název: o tamborzão tá rolando 

Písňové texty a překlad: mc leozinho - o tamborzão tá rolando Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od mc leozinho! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno m od mc leozinho a podívejte, jaké další písničky od mc leozinho máme v našem archívu, např. o tamborzão tá rolando.

Původní

Ela tá dançando. Ele tá dançando. Geral tá dançando no embalo do meu som. Ritmo envolvente. Quando toca, geral sente o tamborzão. O tamborzão tá rolando. E as minas vão descendo até o chão, até o chão. Tamborzão rolando solto. E as minas vão descendo até o chão. O tamborzão tá rolando. E as minas vão descendo até o chão. Tamborzão rolando solto. E as minas vão descendo até o chão (ao som do tamborzão). (Vai descendo vai vai, vai descendo vai vai). Ela tá dançando. Ele tá dançando. Geral tá dançando no embalo do meu som. Ritmo envolvente. Quando toca geral sente o tamborzão. (Vai descendo vai vai, vai descendo vai vai). E ela desce, que desce, que desce. Ela desce, que desce, que desce. Ela desce, que desce, que desce. Depois quebra com o leozinho. E ela desce, que desce, que desce. Ela desce, que desce, depois quebra com o leozinho

překlad

Tančí. Tančí. Všichni tančí v rytmu mé hudby. Zapojení rytmu. Když hraje, každý cítí tamborzão. Tamborzão se valí. A děvčata jdou dolů na podlahu, dolů na podlahu. Tamborzão rollin' loose. A miny se snášejí na podlahu. Tamborzão se valí A doly jdou k zemi Tamborzão rollin' loose A doly se snášejí k zemi (za zvuku tamborzão). Jdi dolů, jdi dolů, jdi dolů, jdi dolů. Tančí. Tančí. Všichni tančí za mého zvuku. Zapojení rytmu. Když hraje, všichni cítí velký buben. (Goin' down, goin' down, goin' down, goin' down). A sjíždí dolů, sjíždí dolů, sjíždí dolů. Sjíždí dolů, sjíždí dolů, sjíždí dolů. Jde dolů, jde dolů, jde dolů. Pak se s malým lvem rozejde. A jde dolů, jde dolů, jde dolů. Jde dolů, jde dolů, jde dolů, pak se zlomí s malým lvem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com