TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • M
  • »
  • mary j blige – you remind me

Interpret: mary j blige - Název: you remind me 

Písňové texty a překlad: mary j blige - you remind me Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od mary j blige! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno m od mary j blige a podívejte, jaké další písničky od mary j blige máme v našem archívu, např. you remind me.

Původní

Yooouuu remind me, yeah. You remind me of such sweet memories. Oooohhh. . I saw you before baby. It's a deja vu honey. Don't you know that you remind me. I saw you before baby. It's a deja vu honey. Don't you know that you remind me. . You, you remind me of a love that I once knew. Is it a dream or is it deja vu. I just had to let you know. So I had to sing it. Cause for you boy I don't know. The way you walk and. The way you talk and. The way you move and. You remind me, yes you do. Of the way you dress and. The way you dance and. You really like to groove it. You remind me. You remind me, yeah. . . And the way you walk and. The way tou talk and. The way you move it. You remind me, yes you do. The way you dress and. The way you dance and. You realy like to groove it. You remind me. You remind me. . I saw you. I saw you before baby.

překlad

Připomněl jsi mi to, jo. Připomínáš mi takové sladké vzpomínky. Oooohhhh. . Viděl jsem tě předtím, zlato. Je to deja vu, zlato. Copak nevíš, že mi to připomínáš. Už jsem tě viděl, zlato. Je to deja vu, zlato. Copak nevíš, že mi to připomínáš. . Ty, ty mi připomínáš lásku, kterou jsem kdysi poznal. Je to sen, nebo je to deja vu. Jen jsem ti to musel dát vědět. Tak jsem to musel zazpívat. Protože pro tebe, chlapče, nevím. Způsob, jakým chodíš a. Způsob, jakým mluvíš a. Způsob, jakým se pohybuješ a. Připomínáš mi, ano, připomínáš. Způsob, jakým se oblékáš a. Způsob, jakým tančíš, a. Opravdu ráda to drážkuješ. Připomínáš mi. Připomínáš mi to, ano. . . A způsob, jakým chodíš a. Způsob, jakým mluvíš, a. The way you move it. Připomínáš mi, ano, připomínáš. Způsob, jakým se oblékáš, a. Způsob, jakým tančíš, a. Opravdu ráda se pohybuješ. Připomínáš mi to. Připomínáš mi to. . Viděl jsem tě. Viděla jsem tě předtím, zlato.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com