TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • M
  • »
  • mary j blige – he think i don’t know

Interpret: mary j blige - Název: he think i don't know 

Písňové texty a překlad: mary j blige - he think i don't know Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od mary j blige! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno m od mary j blige a podívejte, jaké další písničky od mary j blige máme v našem archívu, např. he think i don't know.

Původní

And he think I don't know. He think I don't know. And he think I don't know. He think I don't know. I don't know what gets me more. 'Bout your two hour trips to the store. How they never have what you went there for. Yet you say to trust you more. Or is it the fact that you believe. That your girl is just so naive. But the one thing I can't deny. Is what I saw with my own two eyes. And he think I don't know (He must think I'm stupid). He think I don't know. And he think I don't know. He think I don't know. On my way to work one night. As I made a left at the light. See what I saw just wasn't right. Guess what's done in darkness gon' come to light. But if you won't tell, I won't tell. Just let me leave before I go to jail. And the thing that blows my mind. Is that he walks around like [sh]it is fine. And he think I don't know (He must be crazy). He think I don't know. And he think I don't know (He must be stupid). Think I don't know. [4] Think I don't know. Think I don't know. Think I don't know. [Repeat 4 till fade with ad-libs].

překlad

A on si myslí, že to nevím. Myslí si, že to nevím. A on si myslí, že to nevím. Myslí si, že to nevím. Nevím, co mě dostává víc. Tvoje dvouhodinové cesty do obchodu. Jak tam nikdy nemají to, pro co jsi tam šel. A přitom říkáš, že ti mám věřit víc. Nebo je to tím, že věříš. Že tvoje holka je tak naivní. Ale jednu věc nemůžu popřít. Je to, co jsem viděla na vlastní oči. A on si myslí, že to nevím (Asi si myslí, že jsem hloupá). Myslí si, že to nevím. A on si myslí, že to nevím. Myslí si, že to nevím. Jednou v noci na cestě do práce. Když jsem odbočoval vlevo na červenou. Viděl jsem, že to, co jsem viděl, nebylo správné. Hádej, co se děje ve tmě, vyjde na světlo. Ale když to neřekneš ty, neřeknu to ani já. Jen mě nechte odejít, než půjdu do vězení. A věc, která mě ohromuje. Je to, že si chodí, jako by to bylo v pohodě. A myslí si, že to nevím (Musí být blázen). Myslí si, že to nevím. A myslí si, že to nevím (Musí být hloupý). Myslí si, že to nevím. [4] Myslí si, že to nevím. Myslí si, že to nevím. Myslí si, že to nevím. [Opakujte 4 až do ztišení s přídavky].

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com