TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • M
  • »
  • mac miller – he who ate all the caviar

Interpret: mac miller - Název: he who ate all the caviar 

Písňové texty a překlad: mac miller - he who ate all the caviar Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od mac miller! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno m od mac miller a podívejte, jaké další písničky od mac miller máme v našem archívu, např. he who ate all the caviar.

Původní

[Verso 1]. Uh, I made more than this money (whoa). Don't label me as no business (no). Came up in this country (yeah). Started out in the civic (yeah). Pray for rain til' it's money (money). Praying more than just sunday (sunday). Eating good, I'm still hungry. Left no evidence on these dishes (clean). Watching movies, no sound (nope). Smoking weed in this dopehouse (dope). And my bitch coked out. Smoke loud when she go down (suck a dick, bitch). Damn, this the life (life). Riding on Gary Fisher bikes. Know the kid is nice. Piece of cake, you won't get a slice (bitch). Time of night, hide your kids, hide your wife (oh). Find a sip, bottle Sprite (oh). High as shit, blind a bitch, dynamite (bang). Bitch, tell me what your problems like (I wanna know, for real, I just wanna know). Just got the pipe, we could talk all night. Sike. [Refrão]. I get money, I fuck hoes. I wear really nice clothes, I. Go to the club and buy all Patrón (all of it!). I get a lot of. Bitches who love to suck my dick (bitch). I made a lot of money. I'm real motherfucking rich (I'm so motherfucking rich). I get money, I fuck hoes. I wear really nice clothes, I. Go to the club and buy all Patrón (cash, motherfucker). I get a lot of. Bitches who love to suck my dick (slut-ass hoes). I made a lot of money. I'm real motherfucking rich (I'm so motherfucking rich). [Verso 2]. Why the fuck did I start this? (huh). Now, I'm spitting retarded (HUH?). That bassline. Made that, that's the hardest (yeah, it is). Regardless. I could get this yardage (yeah). Cause I'm a quarterback. Bitch, gimme my quarter back (now). Change. Vending machine, make it rain (wow). Buying out the whole bottom floor. Buying out the whole bottom drawer (wow). Buying out the whole bottom row. There's ice in my mouth right now. Meech, you that shit, bitch, I'm cold (whoa). Yeah, I'm cold. All you rappers, you old. Don't go to award shows cause they smell like nursing homes (gross). Yeah. Never wanna get nominated. Yeah, I do, I'm just pissed I haven't got nominated. [Refrão]. I get money, I fuck hoes. I wear really nice clothes, I. Go to the club and buy all Patrón (all of it). I get a lot of. Bitches... Y'all, what the fuck. I'm real motherfucking rich. I get money, I fuck hoes. I wear really nice clothes, I. Go to the club and buy all Patrón (cash, motherfucker). I get a lot of. Bitches who love to suck my dick (slut-ass hoes). I made a lot of money. I'm real motherfucking rich (I'm so motherfucking rich)

překlad

[Verso 1]. Uh, vydělal jsem víc než tyhle peníze (whoa). Neoznačujte mě za žádného podnikatele (ne). Vyrostl jsem v téhle zemi (jo). Začal jsem v civilu (jo). Modlit se za déšť til' to jsou peníze (money). Modlit se víc než jen v neděli (neděle). Dobře jíst, pořád mám hlad. Nezanechal jsem žádné důkazy na těchto nádobách (čisté). Sledování filmů, žádný zvuk (nope). Kouřit trávu v tomhle dopehouse (dope). A moje čubka zkoksovaná. Hulit nahlas, když jde dolů (suck a dick, bitch). Damn, this the life (život). Jízda na kolech Garyho Fishera. Vím, že ten kluk je hodnej. Piece of cake, you won't get a slice (děvka). Noční čas, schovej děti, schovej ženu (oh). Najdi doušek, láhev Sprite (oh). Sjetej jak hovno, oslepit děvku, dynamit (buch). Bitch, tell me what your problems like (chci to vědět, doopravdy, prostě to chci vědět). Právě jsem dostal fajfku, mohli bychom si povídat celou noc. Sike. [Refrão]. Dostávám prachy, šukám děvky. Nosím fakt pěkný hadry, I. Jít do klubu a koupit celej Patrón (celej!). Dostávám hodně. Děvky, co mi rády kouří péro (bitch). Vydělal jsem spoustu peněz. Jsem fakt zkurveně bohatej (jsem tak zkurveně bohatej). Dostávám prachy, šukám děvky (I get money, I fuck hoes). I wear really nice clothes, I. Go to the club and buy all Patrón (v hotovosti, zmrde). I get lot of. Děvek, co mi rády kouří péro (slut-ass hoes). Vydělal jsem spoustu peněz. Jsem fakt zkurveně bohatej (I'm so motherfucking rich). [Verso 2]. Proč jsem s tím kurva začal? (huh). Teď jsem prskající retard (HUH?). Ta basová linka. Udělal to, to je nejtěžší (jo, to je). Bez ohledu na to. Mohl bych dostat tenhle yardage (jo). Protože jsem rozehrávač. Bitch, give me my quarter back (teď). Změna. Vending machine, make it rain (wow). Vykoupit celé spodní patro. Vykoupení celého spodního šuplíku (wow). Vykoupení celé spodní řady. Mám teď v puse led. Meech, ty to hovno, děvko, je mi zima (whoa). Jo, je mi zima. Všichni vy rappeři, jste staří. Nechoďte na předávání cen, protože smrdí jako domovy důchodců (hnus). Jo. Nikdy nechci být nominován. Jo, chci, jen jsem naštvanej, že mě nenominovali. [Refrão]. Dostávám prachy, šukám děvky. Nosím fakt pěkný oblečení, já. chodím do klubu a kupuju všechno Patrón (všechno). Dostávám hodně. Děvky... Y'all, what the fuck. Jsem fakt zkurveně bohatej. Dostávám prachy, šukám děvky. Nosím fakt pěkný hadry, já. chodím do klubu a kupuju samý Patróny (cash, motherfucker). Dostávám hodně. Děvek, co mi rády kouří péro (slut-ass hoes). Vydělal jsem spoustu peněz. I'm real motherfucking rich (Jsem fakt zkurveně bohatej).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com