TEXTPREKLAD.COM

Interpret: m i a - Název: 10 dollar 

Písňové texty a překlad: m i a - 10 dollar Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od m i a! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno m od m i a a podívejte, jaké další písničky od m i a máme v našem archívu, např. 10 dollar.

Původní

10 $. by Lívia Facirolli. CHINA GIRL WAS A LITTLE GIRL. FROM A TOWN. THAT'S ALL YOU NEED TO KNOW. LOLITA WAS A MAN-EATER. CLOCKED HIM LIKE A TAXI METER. FUCK GOLD, SHE WAS A PLATINUM DIGGER. SHAKIN-ASS MAKING MOVES ON A MOVER. VISA, THEN A PLANE RIDE TO YA. PEACE OUT. SHE'LL KILL YOU LIKE UMA. SHE SKIPPED AWAY TO THE SHOP. SHE FOUND SHE DIDN'T HAVE ENOUGH. SHE CLOCKED HIM LOOKING RIGHT AT HER. AND SUCKED ON A LOLLIPOP.. SHE SKIPPED AWAY TO THE SHOP. SHE FOUND SHE DIDN'T HAVE ENOUGH. SHE CLOCKED HIM LOOKING RIGHT AT HER. AND SUCKED ON A LOLLIPOP.. CHINA GIRL GREW UP TO BE A BIG GIRL. HAD HER SIGHTS SET ON A BIGGER WORLD. DIAL-A-BRIDE FROM SRI LANKA. FOUND HERSELF A YORKSHIRE BANKER. NEED A VISA? GOT WTH A GEEZER. NEED SOME MONEY?. PAID HIM WITH HER KNEES UP. YEAR LATER, STARTED TO EASE UP. GOT HER OWN WAY, SHOUTED OUT 'SEE YA'. SHE SKIPPED AWAY TO THE SHOP. SHE FOUND SHE DIDN'T HAVE ENOUGH. SHE CLOCKED HIM LOOKING RIGHT AT HER. AND SUCKED ON A LOLLIPOP.. SHE SKIPPED AWAY TO THE SHOP. SHE FOUND SHE DIDN'T HAVE ENOUGH. SHE CLOCKED HIM LOOKING RIGHT AT HER. AND SUCKED ON A LOLLIPOP.. YEA, WHAT CAN I GET FOR 10 DOLLAR?. ANYTHING YOU WANT. (8X)

překlad

10 $. autor: Lívia Facirolli. PORCELÁNOVÁ HOLČIČKA BYLA MALÁ HOLČIČKA. Z MĚSTA. TO JE VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT. LOLITA BYLA LIDOŽROUTKA. MĚŘILA HO JAKO TAXAMETR. SRÁT NA ZLATO, BYLA TO ZLATOKOPKA. TŘÁSLA ZADKEM, ABY SE DOSTALA DO POHYBU. VÍZA, PAK LETADLO PRO TEBE. POKOJ. ZABIJE TĚ JAKO UMA. ODSKOČILA SI DO OBCHODU. ZJISTILA, ŽE NEMÁ DOST. VŠIMLA SI, ŽE SE DÍVÁ PŘÍMO NA NI. A CUCALA LÍZÁTKO. ODSKOČILA DO OBCHODU. ZJISTILA, ŽE NEMÁ DOST. A VŠIMLA SI, ŽE SE NA NI DÍVÁ. A CUCALA LÍZÁTKO... Z ČÍNSKÉ HOLČIČKY VYROSTLA VELKÁ HOLKA. A CHTĚLA SE PODÍVAT DO VĚTŠÍHO SVĚTA. VYTÁČENÍ NEVĚSTY ZE SRÍ LANKY. NAŠLA SI YORKSHIRSKÉHO BANKÉŘE. POTŘEBUJETE VÍZUM? DOSTALA HO OD JEDNOHO CHLÁPKA. POTŘEBUJEŠ PENÍZE? ZAPLATILA MU KOLENY NAHORU. O ROK POZDĚJI ZAČALA POLEVOVAT. VŠICHNI SI TO VYŘÍKALI PO SVÉM, VYKŘIKLA "NASHLEDANOU". ODSKOČILA DO OBCHODU. ZJISTILA, ŽE NEMÁ DOST. VŠIMLA SI, JAK SE NA NI DÍVÁ. A CUCALA LÍZÁTKO. ODSKOČILA DO OBCHODU. ZJISTILA, ŽE NEMÁ DOST. A VŠIMLA SI, ŽE SE NA NI DÍVÁ. A CUCALA LÍZÁTKO... JO, CO SI MŮŽU KOUPIT ZA DESET DOLARŮ? COKOLIV CHCEŠ. (8X)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com