TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • L
  • »
  • lynyrd skynyrd – can’t take that away

Interpret: lynyrd skynyrd - Název: can't take that away 

Písňové texty a překlad: lynyrd skynyrd - can't take that away Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od lynyrd skynyrd! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno l od lynyrd skynyrd a podívejte, jaké další písničky od lynyrd skynyrd máme v našem archívu, např. can't take that away.

Původní

(Johnny Van Zant, Robert Johnson, Michael Lunn). What can they all be thinkin'. Wanna' take the cross off of the hill. Put away the pledge of allegience. Lord,just the thought gives me a chill. They can take God off our money but, in the end 'o ain't it funny. How were all gonna see him on the judgement day. So sing it loud. (chorus). One more time. Hear what you say. When you got the truth inside, now they can't take that away. One more time. 'Cause it ain't too late. Hold on to what you believe 'cause thay can't take that. they can't take that away. They want to change somethin' somewhere for everybody. Right now a change ain't what we need. Just like my father's father before him. They held on with pride to everything they believed. They can take God off our money but, in the end 'o aint it funny. How were all gonna see him on the judgement day. (repeat chorus). There's a fire that burns forever. Come a day we ain't gonna take no more. (repeat chorus).

překlad

(Johnny Van Zant, Robert Johnson, Michael Lunn). Co si asi všichni myslí. Chtějí sundat kříž z kopce. Odložit slib věrnosti. Bože, jen při tom pomyšlení mi běhá mráz po zádech. Můžou nám sebrat Boha z peněz, ale nakonec to není legrace. Jak ho všichni uvidí v soudný den. Tak to zpívejte nahlas. (refrén). Ještě jednou. Slyšte, co říkáte. Když máš pravdu v sobě, teď už ti ji nemůžou vzít. Ještě jednou. Protože ještě není pozdě. Drž se toho, čemu věříš, protože ti to nemůžou vzít. nemůžou ti to vzít. Chtějí někde něco změnit pro všechny. Právě teď změnu nepotřebujeme. Stejně jako otec mého otce před ním. Drželi se hrdě všeho, čemu věřili. Můžou nám vzít Boha, ale nakonec je to k smíchu. Jak ho všichni uvidí v soudný den. (opakuje refrén). Je tu oheň, který hoří věčně. Přijde den, kdy už si nic nevezmeme. (opakovat refrén).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com