TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • L
  • »
  • ludmilla – cantar inglês segunda vez

Interpret: ludmilla - Název: cantar inglês segunda vez 

Písňové texty a překlad: ludmilla - cantar inglês segunda vez Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od ludmilla! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno l od ludmilla a podívejte, jaké další písničky od ludmilla máme v našem archívu, např. cantar inglês segunda vez.

Původní

(JOHNATAN). Sou Mc Johnatan Já Cantamo. o inglês a pedido do dj agora vamo. cantar o inglês pela 2 vez. dj... solta o tamborzão vai. I came here tonight to get you out of my mind,. I'm gonna take what I find. (uh oh, yeah). So open the box, don't need no key I'm unlocked.. And I won't tell you to stop. (uh oh, yeah). (Hey boy). I don't need to know where you've been,. All I need to know is you and no need for talking.(hey boy). So don't even tell me your name,. All I need to Know is whose place,. And let's get walkin'.. All I wanna do is **** your body.. Oooooh ooooh oooooh oooooooh.. Tonight's your lucky night, I know you want it.. Oooooh ooooh oooooh oooooooh.. All I wanna do is **** your body.. Oooooh ooooh oooooh oooooooh.. Tonight's your lucky night, I know you want it.. Oooooh ooooh oooooh oooooooh... Sou Mc Beyonce Já Cantamo. o inglês a pedido do dj agora vamo. cantar o inglês pela 2 vez. dj... solta o tamborzão vai. I came here tonight to get you out of my mind,. I'm gonna take what I find. (uh oh, yeah). So open the box, don't need no key I'm unlocked.. And I won't tell you to stop. (uh oh, yeah). (Hey boy). I don't need to know where you've been,. All I need to know is you and no need for talking.(hey boy). So don't even tell me your name,. All I need to Know is whose place,. And let's get walkin'.. All I wanna do is **** your body.. Oooooh ooooh oooooh oooooooh.. Tonight's your lucky night, I know you want it.. Oooooh ooooh oooooh oooooooh.. All I wanna do is **** your body.. Oooooh ooooh oooooh oooooooh.. Tonight's your lucky night, I know you want it.. Oooooh ooooh oooooh oooooooh..

překlad

(JOHNATAN). Sou Mc Johnatan Já Cantamo. o inglês a pedido do dj agora vamo. cantar o inglês pela 2 vez. dj... solta o tamborzão vai. Přišel jsem sem dnes večer, abych tě dostal z hlavy,. Vezmu si, co najdu. (ehm, jo). Tak otevři tu skříňku, nepotřebuju žádný klíč, jsem odemčený,. A nebudu ti říkat, abys přestal. (ehm, jo). (Hej, chlapče). Nepotřebuju vědět, kde jsi byl,. Stačí mi vědět, že jsi to ty a není třeba mluvit (hej chlapče). Tak mi ani neříkej, jak se jmenuješ,. Jediné, co potřebuju vědět, je, u koho bydlíš,. A jdeme na procházku... Vše, co chci, je **** tvé tělo.. Oooooh oooooh oooooh oooooh... Dnes je tvá šťastná noc, vím, že to chceš... Oooooh oooooh oooooh oooooooh.. Všechno, co chci, je **** tvé tělo.. Oooooh oooooh oooooh oooooooh... Dnes je tvá šťastná noc, vím, že to chceš... Oooooh ooooh oooooh oooooooh... Sou Mc Beyonce Já Cantamo. o inglês a pedido do dj agora vamo. cantar o inglês pela 2 vez. dj... solta o tamborzão vai. Přišel jsem sem dnes večer, abych tě dostal z hlavy,. Vezmu si, co najdu. (uh oh, yeah). Tak otevři tu skříňku, nepotřebuju žádný klíč, jsem odemčený,. A nebudu ti říkat, abys přestal. (uh oh, yeah). (Hej, chlapče). Nepotřebuju vědět, kde jsi byl,. Stačí mi vědět, že jsi to ty a není třeba mluvit (hej chlapče). Tak mi ani neříkej, jak se jmenuješ,. Jediné, co potřebuju vědět, je, u koho bydlíš,. A jdeme na procházku... Vše, co chci, je **** tvé tělo.. Oooooh oooooh oooooh oooooh... Dnes je tvá šťastná noc, vím, že to chceš... Oooooh oooooh oooooh oooooooh.. Všechno, co chci, je **** tvé tělo.. Oooooh oooooh oooooh oooooooh... Dnes je tvá šťastná noc, vím, že to chceš... Oooooh ooooh oooooh oooooooh..

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com