TEXTPREKLAD.COM

  • Homepage
  • »
  • L
  • »
  • ludmila ferber – me constrange

Interpret: ludmila ferber - Název: me constrange 

Písňové texty a překlad: ludmila ferber - me constrange Níže najdete písňové texty s překladem po straně! Na naší stránce najdete taky mnohem víc písňových překladů od ludmila ferber! Podívejte se na náš archív a jiné písničky, např. klikněte na písmeno l od ludmila ferber a podívejte, jaké další písničky od ludmila ferber máme v našem archívu, např. me constrange.

Původní

Me constrange o Teu amor, Senhor. Me constrange o Teu imenso amor por mim.. Amor que cobre as minhas transgressões e me consola nas tribulações.. Amor que lança no mar do esquecimento os meus pecados e me restaura o coração despedaçado.. Me constrange o Teu amor. Me intriga o Teu amor. Me comove o Teu amor. Eu existo e respiro por Teu amor.

překlad

Tvá láska mě ohromuje, Pane. Jsem ohromen vaší nesmírnou láskou ke mně. Láska, která přikrývá mé prohřešky a utěšuje mě v soužení... Láska, která zahání mé hříchy do moře zapomnění a obnovuje mé zlomené srdce... Tvá láska mě omezuje. Tvá láska mě zaujala. Tvá láska mě dojímá. Existuji a dýchám pro tvou lásku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

© 2021 - Textpreklad.com